فراخوان دریافت آثار علمی، فرهنگی و هنری با موضوع اربعین

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان دریافت آثار علمی، فرهنگی و هنری خانواده بزرگ جامعه‌الزهرا(س) با موضوع اربعین جهت تدوین و گردآوری در قالب کتاب از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی این مؤسسه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  حجت‌الاسلام‌ حسین تهرانی عنوان کرد: معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(علیهاالسلام) با توجه به اهمیت تبلیغ و نمایش شکوه و عظمت واقعه اربعین حسینی به جهانیان در نظر دارد، گزارشی از فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری خانواده جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در قالب کتاب تدوین کند.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی درباره استفاده از ظرفیت هنر در انتقال پیام‌های دینی و فرهنگی، گفت: رسالت حوزویان انتقال پیام دین به مردم است و برای انتقال پیام از شیوه‌های مختلف می‌توانند بهره بگیرند که ازجمله این شیوه‌ها، استفاده از مکتوبات علمی، هنری و غیره است.

حجت‌الاسلام‌ تهرانی اظهار داشت: اساتید، بانوان طلبه و کارمندان مجموعه بزرگ جامعه‌الزهرا علیهاالسلام می‌توانند هرگونه آثار مکتوب خود و قابل چاپ در ارتباط با اربعین حسینی اعم از مقاله، کتاب، خاطره، سفرنامه، عکس، شعر و غیره را به معاونت فرهنگی ارسال کنند.

وی یادآور شد: متقاضیان می‌توانند آثار خود را از طرق آدرس الکترونیکی ghft@jz.ac.ir و یا کانال فرهنگی تبلیغی در پیام‌رسان سروش به نشانی https://farhangi.jz.ac.ir ارسال کنند و یا به صورت حضوری به دفتر اداره کل امور فرهنگی ارائه دهند.

معاون فرهنگی تبلیغی، مهلت ارسال آثار را تا ۱۵ بهمن اعلام کرد و گفت: آثار پس از بررسی توسط اساتید و داوران هر بخش، به همراه نام صاحب اثر به چاپ می رسد.

حجت‌الاسلام‌ تهرانی تصریح کرد: شکوه واقعه اربعین حسینی، گستره عشق و شور و شعفی که از نور حضرت أباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام در قلب زوار و خادمان حضرتش متجلی می‌شود، باید برای دنیا نمایان شود و در این راستا باید گام برداشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۰۶۳ – ۰۲۵ تماس بگیرید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.