فراخوان جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه»

0

به گزارش «فارسی مچ»، سومین دوسالانه جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» در محورها و موضوعات؛ ایمنی در کار، کارآفرینان و تولید، کارگران ساده و ماهر در محیط کار، خانواده، کودکان و امید به آینده، حوادث ناشی از کار، بازنشستگان، ورزش و سلامتی، خدمات بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی، نگاه آزاد و خلاقانه به مقوله تأمین اجتماعی و خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، شرکت کنندگان می توانند در صورت نیاز به آشنایی بیشتر با فعالیت های سازمان تأمین اجتماعی به پایگاه اطلاع رسانی تامین به آدرس اینترنتی:www.tamin.ir  مراجعه کنند.

علاقه مندان شرکت در سومین دوسالانه جشنواره عکس تامین اجتماعی در یک نگاه، موارد زیر را مورد توجه قرار دهند:

۱- هر عکاس می‌تواند ۷ قطعه تک عکس یایک مجموعه عکس ۵ تا ۷ قسمتی ارسال نماید.

۲- آثار باید با فرمت jpeg و حجمی بین۲ تا ۵ مگابایت به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس، در یک مرحله، به آدرس پست الکترونیک photo@tamin.ir ارسال شود.
۳- پردازش عکس ها در حد تصحیح رنگ و کادر باید باشد تا جائی که خدشهای به اصل عکس وارد نکند.
۴- تمام حقوق مادی عکسهای منتخب جهت استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.
۵- برگزار کننده بابت هر عکسی که در امور انتشاراتی خود استفاده کند (به غیر از عکس های برگزیده)، مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ ریال به صاحب اثر پرداخت خواهد کرد.
۶- سازمان تأمین اجتماعی بابت هر عکس پذیرفته شده پس از داوری (به جز نفرات برگزیده) به صاحب اثر مبلغ ۲،۰۰۰،۰۰۰ریال بعنوان حق کپی رایت پرداخت می نماید.
۷- تصمیم گیری درباره مسایل پیش بینی نشده در این جشنواره بر عهده برگزارکننده خواهد بود.
۸- رای هیات داوران قطعی است و هیچگونه اعتراضی به آن پذیرفته نیست.
۹- شرکت کننده در جشنواره به عنوان عکاس و مالک اثر شناخته می شود و مسؤولیت هرگونه دعوی در باب مالکیت اثر از عهده جشنواره خارج است.
۱۰- شرکت در جشنواره به منظور پذیرش مقررات این فراخوان است.

خاطرنشان می سازد، متقاضیان شرکت در سومین دوسالانه جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» می توانند از امروز ۱۸ بهمن تا ۲۹ اسفند سال ۹۷ آثار خود را به آدرس اینترنتی مذکور ارسال کنند. اختتامیه این جشنواره در ۱۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۸  همزمان با روز جهانی کارگر برگزار و به عکس اول، لوح تقدیر، تندیس جشنواره و ۳۰ میلیون ریال ، به عکس دوم، لوح تقدیر و ۲۰ میلیون ریال و به عکس سوم، لوح تقدیر و ۱۰ میلیون ریال اهدا می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.