فراخوان جشنواره زندگی به سبک روح الله

0

به گزارش «فارسی مچ»،معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز از فراخوان جشنواره ملی فرهنگی و هنری آینه زمان با عنوان زندگی به سبک روح الله در مدارس این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،مسعود مهران نیا روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این جشنواره به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب و با هدف آشنایی دانش‌آموزان با سیره و سبک زندگی امام راحل(ره) برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این جشنواره به منظور معرفی و ترویج سیره و اندیشه امام دشمن شکن به جوانان و نوجوانان و پیوند عمیق فرهنگیان و نسل جوان با آثار و رهنمودهای حضرت امام (ره )با انجام فعالیت های متنوع فرهنگی هنری کلید خورده است.
مهران نیا بیان داشت: مجری این جشنواره ملی، کانون های فرهنگی تربیتی بوده و دانش آموزان و معلمانی که متقاضی شرکت در این جشنواره هستند به مدیران مدارس البرز مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه علاقه مندان باید آثار خود را به دبیرخانه کشوری این جشنواره ارسال کنند، یادآورشد: آثار به همراه شناسه اثر باید به آدرس www.AYNEHZAMAN.IR بارگزاری شود.
مهران نیا تصریح کرد: در صورتی که حجم فیلم یا فایل های ارسالی قابل بارگزاری در سایت نباشد ، ارسال از طریق لوح فشرده و به صورت پستی به دبیرخانه جشنواره نیز بلامانع است.

وی ادامه داد: علاقه مندان تا ۲۸ اسفندماه ۹۷ فرصت دارند آثارشان را به دبیرخانه کشوری این جشنواره ارسال کنند.
مهران نیا ادامه داد: برای آشنایی بیشتر فرهنگیان و دانش آموزان با این جشنواره، پوستر های ویژه جشنواره ملی فرهنگی هنری آینه زمان از سوی کانون های فرهنگی تربیتی البرز تولید و به مدارس ارسال شد.
استان البرز ۴۶۰ هزار دانش آموز و ۲۵ هزار معلم دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.