جشنواره رسانه و مدیریت شهری

0

به گزارش «فارسی مچ»، شورای اسلامی رشت به برگزاری جشنواره رسانه و مدیریت شهری در این کلانشهر اقدام و از علاقمندان برای شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، رئیس روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر رشت روز سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ارتقاء و اشتراک دانش رسانه ای در ارتباط با مدیریت شورای اسلامی رشت، بازتاب فرصت ها و تهدیدهای مدیریت شهری، ایجاد رقابت مثبت و انگیزه رسانه ای در بین فعالان حوزه رسانه، افزایش فضای حرفه ای و اخلاق رسانه ای در شهر از اهداف برگزاری این جشنواره است.
سید پیام جعفرنیا بیان داشت: تحلیل اخبار شورا و شهر و عکس خبری در زمینه های محیط زیست، فرهنگ عمومی، دیپلماسی و توسعه شهری، عمران و اقتصاد شهری و ترافیک شهری از محورهای جشنواره رسانه و مدیریت شهری در کلانشهر رشت است.
وی اظهار داشت: بخش های اصلی جشنواره شامل مقاله (سرمقاله و یادداشت)، خبر (گزارش خبری)، گزارش مکتوب (تحقیقی و تحلیلی) ، عکس خبری (گزارش تصویری) و بخش ویژه شامل آثار منتشر شده در شبکه های اجتماعی – مجازی است.
جعفرنیا درباره ضوابط و مقررات شرکت در این جشنواره بیان داشت: تمامی خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان می توانند با توجه به محورهای جشنواره آثار خود را ارسال کنند، آثار جشنواره نیز از طریق آدرس ایمیل rashtshora۵@gmail.com یا به صورت حضوری در دبیرخانه جشنواره قابل پذیرش است.
وی با بیان این که آثاری که در سال ۹۷ در یکی از رسانه های دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده باشد، پذیرفته می شود، خاطر نشان کرد: هر فرد می تواند حداکثر سه اثر خود را در هر بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.
جعفرنیا بیان داشت: آثار ارسالی در بخش گزارش تصویری بایستی حداکثر ۱۰ عکس در سایز ۲۰ در ۳۰ به صورت فایل به دبیرخانه جشنواره تحویل داده شود و کلیه مطالب حقیقی و حقوقی منتشر شده در شبکه های اجتماعی مجاز به شرکت در این جشنواره هستند.
وی مهلت ارسال آثار را تا ۳۰ بهمن ماه جاری عنوان و خاطر نشان کرد: پس از داوری، برگزیدگان این جشنواره شانزدهم اسفندماه سال جاری تجلیل خواهد شد، ضمن این که تمامی آثار برگزیده در فصلنامه شورای اسلامی رشت منتشر و به صورت نمایشگاه شهری به نمایش در خواهد آمد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.