تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی ویزور شیراز

0
به گزارش «فارسی مچ»، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با بیان اینکه دومین جشنواره ملی عکاسی ویزور (دریچه‌ای به جامعه) در این شهر برگزار می‌شود، از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه تا ۱۵ بهمن خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی‌راد گفت: فراخوان دومین جشنواره عکاسی اجتماعی با عنوان ویزور در سطح گسترده منتشر شده است.
او گفت: هدف از این برنامه، ایجاد نشاط اجتماعی، افزایش مشارکت اجتماعی، تقویت نگاه و رویکرد اجتماعی شهروندان در مواجهه با محیط پیرامون، غنی سازی اوقات فراغت، ایجاد حساسیت اجتماعی در شهروندان، آشنایی با مفاهیم: مسئولیت پذیری اجتماعی، حقوق شهروندی، نشاط اجتماعی با استفاده از زبان موثر هنر، آشنایی عینی با مصادیق آسیب‌های اجتماعی، پرورش استعدادهای ناشناخته افراد و هم چنین مستندسازی برخی حوزه های اجتماعی است .
وی با اشاره به اینکه این جشنواره با همکاری کانون فیلم و عکس دانشگاه شیراز در سطح ملی در حال برگزاری است، افزود: محورهای این جشنواره نشاط اجتماعی، حقوق شهروندی، مسئولیت پذیری اجتماعی و آسیب های اجتماعی است.
گشتاسبی‌راد گفت: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات، ثبت‌نام و ارسال آثار به وبسایت visorfestival.ir مراجعه کنند.
این مقام مسئول گفت: به نفر اول لوح سپاس، تندیس، گواهی شرکت و مبلغ ۳ میلیون تومان، به نفر دوم لوح سپاس، تندیس، گواهی شرکت و مبلغ ۲ میلیون تومان و به نفر سوم نیز لوح سپاس، تندیس، گواهی حضور و مبلغ یک میلیون تومان اهدا می‌شود .
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.