برگزاری مسابقه کتابخوانی “من انقلابی ام

0

به گزارش «فارسی مچ»، عبدالحمید صفایی با بیان اینکه شهرداری جزیره خارگ برای چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است، از برگزاری مسابقه کتابخوانی “من انقلابی ام” خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، عبدالحمید صفایی با بیان اینکه شهرداری جزیره خارگ برای چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است، از برگزاری مسابقه کتابخوانی “من انقلابی ام” خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ، مدیریت شهری خارگ اظهار داشت : شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ در راستای حفظ و ترویج آرمان های امام راحل(ره)، اشاعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و افزایش سطح دانش شهروندان به خصوص در مقوله مفاهیم انقلاب شکوهمند اسلامی، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی نموده است.

شهردار خارگ با تاکید بر اهمیت نهادینه سازی فرهنگ و آموزه های انقلاب اسلامی در جامعه افزود: شهروندان با مطالعه کتاب منبع و شرکت در این مسابقه، بیش از پیش با فلسفه و انگیزه های انقلاب اسلامی آشنا می شوند.

عبدالحمید صفایی در پایان ضمن دعوت از کارکنان ادارات، شرکت ها و موسسات برای شرکت در این مسابقه در خصوص نحوه و زمان برگزاری آن گفت: علاقه مندان برای شرکت در مسابقه کتابخوانی “من انقلابی ام” که با همکاری اداره کتابخانه های عمومی استان بوشهر و جزیره خارگ برگزار می گردد، می‌توانند با دریافت کتاب مربوطه، مطالعه آن و پاسخ به سوالات، تا آخر بهمن ماه پاسخنامه خود را به کتابخانه عمومی شهید مهدوی جزیره خارگ تحویل نمایند.

لازم به ذکر است در پایان نیز به برندگان این مسابقه به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می گردد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.