برگزاری جشنواره عکس چله عشق

0
به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان برگزاری جشنواره عکس چله عشق در شهرستان ملارد همزمان با چهل ساله شدن انقلاب اسلامی و با هدف ایده های اصیل و خلاقانه هنری منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان برگزاری جشنواره عکس چله عشق در شهرستان ملارد همزمان با چهل ساله شدن انقلاب اسلامی و با هدف ایده های اصیل و خلاقانه هنری منتشر شد.

موضوع این جشنواره عکاسی در زمینه عمران و آبادانی، دستاوردهای ۴٠ ساله انقلاب اسلامی، راهپیمایی و مراسمات ملی _ مذهبی است.

مهلت ارسال آثار تا تاریخ ٩٧/١١/٢۵ است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ملارد و روابط عمومی شهر داری ملارد تحویل دهند.

گفتنی است، جشنواره عکس شهرستان ملارد با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ملارد، فرهنگسرای بعثت صفادشت و شهرداری ملارد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.