برگزاری جشنواره عکس چله عشق

0
به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان برگزاری جشنواره عکس چله عشق در شهرستان ملارد همزمان با چهل ساله شدن انقلاب اسلامی و با هدف ایده های اصیل و خلاقانه هنری منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان برگزاری جشنواره عکس چله عشق در شهرستان ملارد همزمان با چهل ساله شدن انقلاب اسلامی و با هدف ایده های اصیل و خلاقانه هنری منتشر شد.

موضوع این جشنواره عکاسی در زمینه عمران و آبادانی، دستاوردهای ۴٠ ساله انقلاب اسلامی، راهپیمایی و مراسمات ملی _ مذهبی است.

مهلت ارسال آثار تا تاریخ ٩٧/١١/٢۵ است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ملارد و روابط عمومی شهر داری ملارد تحویل دهند.

گفتنی است، جشنواره عکس شهرستان ملارد با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ملارد، فرهنگسرای بعثت صفادشت و شهرداری ملارد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید