انتشار فراخوان پنجمین جام موسیقی ایران

0

به گزارش «فارسی مچ»، پس از برگزاری چهارمین جام موسیقی ایران در شهریور ۱۳۹۶، کادر اجرایی مسابقات استعدادیابی موسیقی ایران از برگزاری پنجمین دوره‌ی این جام در اسفندماه ۱۳۹۷ خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، چهارمین جام موسیقی ایران که با داوری استاد مجیددرخشانی، سعید قربانی، مهرزاد اعظمی کیا، علیرضا عارف مهر و پژمان اختیاری به مدت چهار شب در سالن هزار نفری کوثر اصفهان برگزار شده بود، این بار همزمان با جشنواره موسیقی فجر به تهران می‌آید.
پدرام بهاآبادی، بنیانگذار و مدیر مسابقات اعلام کرد: پس از تعاملات صورت گرفته با مسئولین حوزه هنری به این توافق رسیدیم که پنجمین جام موسیقی ایران در سالن ۸۰۰ نفری اندیشه حوزه هنری برگزار شود تا برای اولین بار این مسابقات در تهران برگزار شود.

براساس قوانین مسابقات، در بخش گروهی، تمامی سبک‌های موسیقی و در بخش فردی، تنها خوانندگان در سبک‌های پاپ و تلفیقی می‌توانند شرکت کنند. خاطر نشان می‌شود برای شرکت در این مسابقات هیج هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

فراخوان پنجمین جام موسیقی ایران از روز ۶ بهمن ۱۳۹۷ در پایگاه‌های خبری کشور منتشر شده است که علاقمندان می‌توانند با مراجعه به وبسایت www.iranmusictalent.ir از شرایط ثبت نام و جوایز این دوره مطلع شوند.
این مسابقات در چهار شب در تاریخ‌های ۱۳، ۱۴، ۱۸ و ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.