انتشار فراخوان نمایشگاه عکس «۴٠ عکس ۴٠ عکاس»

1
به گزارش «فارسی مچ»، به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران فراخوان نمایشگاه عکس با عنوان «۴٠ عکس ۴٠ عکاس» در گیلان منتشر شد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سعید علیپور در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار کرد: فراخوان نمایشگاه عکس با عنوان «۴٠ عکس ۴٠ عکاس» به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و با هدف شناسایی، حمایت، تقدیر و پرورش استعدادهای درخشان عکس و همچنین ایجاد فضای پر شور و نشاط در بین هنرمندان و جوانان سراسر کشور با رقابت در یک عرصه فرهنگی و هنری، به میزبانی استان گیلان منتشر شد.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان گیلان افزود: در این فراخوان با استفاده از زبان هنر به موضوعات «جوانان»، «ورزش»، «ورزش بانوان»، «نشاط و امید»، «نماز و نیایش»، «حماسه حضور»، «ایثار و شهادت»، «سازندگی» و «دستاوردهای انقلاب» پرداخته می‌شود.
وی گفت: آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار ٢۴ بهمن‌ماه جاری و زمان برگزاری نمایشگاه ٢٧ بهمن لغایت دوم اسفندماه جاری در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت است.
علیپور تصریح کرد: علاقمندان جهت ثبت‌نام، ارسال اثر و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت photo.jelvehbaran.ir مراجعه کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید