انتشار فراخوان «جوانه‌های شعر و داستان»

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز گفت: استعدادهای ادبی دانش‌آموزان البرزی در قالب فراخوان طرحی با عنوان «جوانه‌های شعر و داستان» شناسایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، خسرو عباسی، مسئول دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: حوزه هنری البرز و اداره‌کل آموزش و پرورش استان البرز طبق تفاهم‌نامه‌های مشترک، فراخوان شناسایی و جذب استعدادهای دانش‌آموزی با عنوان «جوانه‌های شعر و داستان البرز» را در زمینه شعر، داستان و ادبیات منتشر کرده است.
وی افزود: در این فراخوان از همه دانش‌آموزان علاقه‌مند به ادبیات، شعر و داستان دعوت شده است که نمونه آثارشان را برای دبیرخانه این فراخوان ارسال کنند که پس از ارزیابی و شناسایی دقیق این آثار و استعدادهای برتر در جهت آموزش و ارتقای استعداد ادبی دانش‌آموزی جلسات و کارگاه‌های آموزشی، شعرخوانی، نقد شعر، داستان‌خوانی و نقد داستان در کانون شهید فهمیده و سایر کانون‌های شهرستان‌های استان البرز برگزار می‌شود.
مسئول دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز تصریح کرد: دانش‌آموزان علاقه‌مند در مقطع دوم متوسطه می‌توانند آثار خود را به دفتر پرورشی دبیرستان محل تحصیل ارائه و یا از طریق ارسال رایانامه به نشانی javanehayealborz@gmail.com و ارسال از طریق نشانی پستی به نشانی کرج چهارراه نبوت، حوزه هنری استان البرز، دفتر آفرینش‌های ادبی و کد پستی ۳۱۴۹۶۳۳۹۶۴ اقدام کنند.
عباسی در پایان گفت: آثار ارسالی باید در قالب یک داستان یا نقد ادبی برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به داستان‌نویسی و دو قطعه شعر برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به شعر ارائه شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.