انتشار فراخوان جشنواره ملی شعر طنز اراک

0
به گزارش «فارسی مچ»، حمید حسنی گفت: فراخوان چهارمین دوره جشنواره ملی شعر طنز اراک ۲۲ بهمن ماه سال جاری منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حمید حسنی دبیر جشنواره ملی شعر طنز اراک  در خصوص برگزاری چهارمین دوره این جشنواره ادبی گفت: فراخوان چهارمین جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه طنز اراک در ۲۲ بهمن ماه سال جاری منتشر می‌شود و رسما جشنواره آغاز به کار می‌کند به دلیل اینکه شاعران و نویسندگان به مدت زمان برگزاری این جشنواره اعتراض داشتند و می‌گفتند مهلت دو ماه برای ارسال اثر به جشنواره کافی نیست از این رو امسال فراخوان جشنواره را ۲۲ بهمن منتشر می‌کنیم تا دوستان فرصت کافی برای ارسال اثر به جشنواره داشته باشند.

وی افزود: امسال قرار است در برگزاری جشنواره ملی شعر و داستان طنز اراک تغییراتی بدهیم در همین راستا کارگاه‌هایی را همزمان با جشنواره در زمینه شعر و داستان برگزار می‌کنیم. موضوعات جشنواره چهارم هم مانند سه دوره‌ قبل درباره مسائل شهری است اما حقوق شهروندی هم به موضوعات جشنواره چهارم اضافه شده است.

حسنی گفت: کتاب سه دوره برگزاری جشنواره ملی شعر و داستان طنز اراک را منتشر کردیم و در اختیار همکارانمان در شهرداری‌های سراسر کشور قرار دادیم. همکارانمان در شهرداری به مواردی که شاعران و داستان نویسان طنز در آثارشان اشاره کرده بودند توجه کردند و بیان مسائل از نگاه ادیبانه مورد توجه همکارانم در شهرداری‌ها قرار گرفت

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.