اعلام فراخوان موضوعات پژوهشی «اربعین حسینی و بانوان»

0
به گزارش «فارسی مچ»،مسئول کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان تهران گفت: برای اولین بار فراخوان موضوعات پژوهشی حوزه اربعین ویژه بانوان طلبه استان تهران اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از روابط عمومی بعثه مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام مسعود حاجی‌ابراهیمی، مسئول کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان تهران گفت: به‌ منظور راهبری و کاربردی‌سازی پژوهش‌های اربعینی، فراخوان موضوعات پژوهشی در حوزه اربعین حسینی ویژه طلاب حوزه‌های علمیه بانوان استان تهران اعلام شد.

وی با بیان اینکه در این طرح ابتدا فراخوان موضوعات اعلام‌ شده و پس از ارائه موضوعات از سوی بانوان طلبه، دسته‌بندی موضوعی انجام می‌شود، افزود: پس از ارائه موضوعات، بررسی موضوعات، پیشنهاد و دسته‌بندی موضوعی انجام می‌گیرد، در ادامه فراخوان، تدوین مقالات و پس از ارسال مقالات، ارزیابی و داوری را داریم و در مرحله پایانی چاپ و انتشار مقالات برگزیده را دنبال می‌کنیم.

مسئول کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان تهران، جامعه‌شناسی و ارتباطات، علوم سیاسی، علوم تربیتی، ادبیات و هنر، سلامت، قرآن و حدیث، تاریخ و سیره فقهی، کلام و عقاید، اقتصادی، حقوقی و خانواده را از سرفصل‌های پیشنهادی برای ارائه «فراخوان موضوعات پژوهشی حوزه اربعین» بیان کرد.

وی با بیان اینکه این فراخوان از سوی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی و با همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه بانوان استان تهران اعلام‌شده است، ادامه داد: بانوان طلبه باید فرم فراخوان موضوعات را از مدارس علمیه خود دریافت کنند و پس از تکمیل فرم آن را به شورای پژوهش مدارس علمیه تحویل بدهند.

حاجی‌ابراهیمی گفت: آخرین‌ مهلت ارسال موضوعات پیشنهادی هشتم اسفندماه سال جاری، اعلام‌شده که بانوان طلبه برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۹۸۱۴۷۳، ۸۸۹۸۱۴۴۸ و پیش‌شماره ۰۲۱ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.