اعلام فراخوان جشنواره مردمی فیلم عمّار در فارس

0
به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره مردمی فیلم عمّار با اکران غیر متمرکز در ایام دهه فجر در استان فارس برگزار می‌شود .
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در فارس شنبه ۱۳ بهمن در یک کنفرانس خبری با بیان اینکه شعار اصلی جشنواره فراهم شدن فضای تولید فیلم و عرضه آثار در بین مردم است، گفت: معتقدیم فیلم ابزاری اثربخش در حوزه فرهنگی است .
یزدان‌ شناس با اشاره به اینکه امسال بخش جدیدی به جشنواره اضافه شده که مخاطبین به تولید فیلم بر مبانی موضوع پیشنهادی خود می‌پردازند، افزود: فراخوان این جشنوار از سراسر کشور وصول شده است .
وی ادامه داد: جایزه اول این جشنواره به شهید آیت‌الله دستغیب اختصاص دارد که به پیشنهاد آیت‌الله دژکام، نماینده ولی‌فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در نظر گرفته شده است .
دبیر جشنواره مردمی عمار در استان فارس خاطرنشان کرد: جوایز دیگر مربوط به شهدای دفاع مقدس از جمله محسن نوروزی و شهدای مدافع حرم است .
به گفته یزدان شناس، اکران فیلم غیرمتمرکز جشنواره عمار در ایام دهه فجر و اکران متمرکز آن از هفته اول اسفندماه در استان فارس انجام خواهد شد .
وی همچنین اضافه کرد: بخشی از آثار در قالب بسته‌هایی به سراسر کشور ارسال می‌شود که در ایام غیر از جشنواره اکران می‌شوند .
حجت‌الاسلام دیمی، معاون فرهنگی نهاد ول‌ی‌فقیه در فارس نیز در ادامه این نشست گفت: در چهل سالگی انقلاب مهمترین زبان بیان مشکلات، زبان هنر است .
وی به اقدمات محرومیت زدایی و رفع آسیب‌های اجتماعی توسط سپاه بقیه‌الله هم اشاره و اثربخشی جشنواره فیلم مردمی عمار را ملموس دانست و استقبال از این جشنواره را حاصل برآمدن از بطن جامعه ارزیابی کرد .
معاون فرهنگی نهاد ولی‌فقیه در فارس افزود: امام جمعه شیراز دغدغه این را داشتند که مقاومت مردم را در عرصه‌های مختلف با موضوع و معیار آیت‌الله دستغیب مورد نظر قرار گیرد .
عباس توانا، رئیس سازمان بسیج دانش آموزی فار نیزس وجه تمایز جشنواره عمار را مردمی بودن آن ارزیابی کرد و گفت: به واسطه این جشنواره شاهد رویش‌ها هستیم .
وی حضور دانش آموزان را در قامت فیلمسازی از مزایای این جشنواره عنوان کرد و افزود: ۱۶۰ فیلم دانش آموزی داشتیم در این دوره داشتیم .
توانا یادآور شد: اکران دانش آموزی فیلم عمار در مدرسه شاهد خوانساری دوشنبه ۱۵ بهمن انجام خواهد شد .
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.