مسابقه شعر و داستان‌نویسی «یلدای من» ویژه کودکان

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه شعر و داستان‌نویسی «یلدای من» به مناسبت شب آیینی یلدا ویژه کودکان در ۱۰۷ کتابخانه‌ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، به مناسبت شب یلدا مسابقه‌ «یلدای من» در ۱۰۷ کتابخانه سازمان فرهنگی هنری برگزار می‌شود.

این مسابقه باتوجه به نقش موثر داستان‌خوانی و قصه‌گویی برای کودکان، اهمیت ترویج و تبیین فرهنگ کتاب و کتابخوانی، پرورش حس زیبایی‌شناسی در کودکان طراحی شده است.

برای شرکت در این مسابقه، ۶ شعر موجود بر پوستر «یلدای من» را برای کودکان بخوانید و از آنها بخواهید دنباله شعر را در فضای آنچه شنیده‌اند به صورت شعر یا داستان روایت کنند.

با ارسال اثر فرزندتان به دبیرخانه جشنواره حاضر در مدیریت کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در این مسابقه شرکت کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید