اختصاصی فارسی مچ
مسابقه اینترنتی تفسیر کوتاه قرآن

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه اینترنتی تفسیر کوتاه قرآن جز ۵ و ۶ به همت کانون فرهنگی هنری اخلاص قائم شهر مازندران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این مسابقه بر اساس محتوای دو کتاب «تفسیر کوتاه و مسابقه قرآنی بر اساس جز ۵» و «تفسیر کوتاه و مسابقه قرآنی بر اساس جز ۶» در حال برگزاری است.

این مسابقه که به شکل روزانه برگزار می شود از روز ۷ دی ماه آغاز شده است و هر روز یک درس در سایت و شبکه های اجتماعی به صورت متن، اینفوگرافیک و فیلم منتشر و سه سوال از همان درس در سایت منتشر می شود.

زمان شرکت در مسابقات روزانه از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۲۱ فرصت باقی است.

جوایز:

علاوه بر جوایز روزانه، جوایز زیر نیز در این طرح اهدا خواهد شد:

– آزمون نهای به صورت آنلاین در روز جمعه در تاریخ ۱۷اسفند برگزار و به ۵ نفر برتر هر نفر مبلغ ۲میلیون‌ ریال اهدا خواهد شد.
– به دو نفر از افرادی که بیشترین مشارکت را در مسابقات آنلاین روزانه داشته‌ باشند به هر نفر مبلغ ۳میلیون ریال اهدا خواهد شد.
– به خانه‌های‌ نور مجری نیز به شرط فعالیت کامل (ثبت به موقع مشخصات مجری و متربیان، ارسال به موقع کلیپ جلسات بر اساس سهمیه آیین نامه، شرکت متربیان ثبت شده در آزمون نهایی) مبلغ ۲/۵میلیون‌ریال اهدا خواهد شد.

دانلود کتاب الکترونیک PDF تفسیرکوتاه‌ و مسابقه قرآنی جز ۵

دانلود کتاب الکترونیک PDF تفسیرکوتاه‌ و مسابقه قرآنی جز ۶

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه می توانند به سایت شفق به آدرس www.abrshafagh.com مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید