فراخوان همایش بین المللی نقش صفویه در تقویت مکتب اهل بیت (ع)

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فراخوان دومین همایش بین المللی نقش صفویه در تقویت مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و احیای هویت اسلامی ایرانی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سید ناصر اسحاقی، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: فراخوان دومین همایش بین المللی نقش صفویه در تقویت مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و احیای هویت اسلامی ایرانی منتشر شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، تصریح کرد: دین و دولت در عصر صفویه، فقه و حکومت در عصر صفویه، فتوت و عرفان صفویه، علوم و فنون عصر صفویه، ادبیات و شعر عصر صفویه، تاریخ نگاری در عصر صفویه و فتوحات در عصر صفویه بخشی از محورهای این فراخوان بین المللی است.

وی با بیان این مطلب که عموم محققان و پژوهشگران می توانند مقالات خود را دبیرخانه همایش طبق شرایط استاندارد مقاله نویسی ارسال کنند، افزود: شرکت کنندگان می تواند آثار خود را تا ۱۵ خردادماه سال ۹۸ به دبیرخانه ارسال کنند و آثار برگزیده تا ۱۵ئ تیرماه سال ۹۸ اعلام و ۴ و ۵ مرداد ماه همزمان با هفته اردبیل اختتامیه این همایش برگزار خواهد شد.

اسحاقی، تاکید کرد: چکیده همه مقالات ارسال در قالب کتاب چاپ و در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت و نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی نیز از برنامه های جنبی ویژه برنامه اختتامیه این فراخوان خواهد بود.

این مقام مسئول، اظهار داشت: این همایش به همت مرکز تحقیقات صفویه و شورای فرهنگ عمومی استان با مشارکت کمیته فرهنگ و تمدن اسلامی و ایران شورای عالی انقلاب فرهنگی با هدف تبیین و بررسی نقش سلسلفه صفویه در تقویت و گسترش مکتب متعالی و مانای اهل بیت (علیهم السلام) و احیای هویت و فرهنگ ایرانی برگزار می کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ادامه داد: تجلیل از محققان مقالات برتر در مراسم اخختامیه همراه با اهدا نشان همایش همراه با دیپلم افتخار و جوایز نقدی در بخش داخلی و خارجی همراه خواهد بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.