فراخوان نهمین جشنواره استانی نمایشهای کوتاه «صحنه»

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان مرکزی از صدور فراخوان نهمین جشنواره استانی نمایشهای کوتاه «صحنه» خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، خلیل خسروبیگی اظهار داشت: حوزه هنری استان مرکزی با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در راستای توجه به هنرمندان جوان و تولید آثار فاخر هنری با محوریت پیشگیری، کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی، اقدام به برگزاری نهمین جشنواره استانی نمایشهای کوتاه صحنه می نماید.
وی افزود: تبیین و ترویج ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، آسیب های اجتماعی نوپدید از قبیل مهارتهای ارتباطی، آسیبهای فضای مجازی، هویت دانش آموزان و دانشجویان اولویت های موضوعی این جشنواره را تشکیل می دهند.
خسروبیگی در ادامه اذعان داشت با توجه به اینکه اولویت انتخاب آثار با نمایشنامه های بومی می باشد، اما استفاده از متون چاپی و اقتباس با ذکر منبع نیز بلامانع است و زمان نمایش های تولیدی می بایست از ۱۵ دقیقه بیشتر نباشند.
وی افزود هنرمندان تا ۲۷ دیماه فرصت دارند ۱ نسخه نمایشنامه خود را بصورت تایپ شده به همراه مجوز نویسنده، یک قطعه عکس ۴*۳ به همراه خلاصه ای از سوابق کارگردان به دبیرخانه جشنواره واقع در حوزه هنری استان مرکزی اراک خیابان قائم مقام فراهانی میدان ساعت حوزه هنری استان مرکزی کدپستی: ۳۸۱۷۷۱۳۳۱۱ ارسال نمایند.
گفتنی است روز شمار این جشنواره به شرح ذیل می باشد:
– آخرین مهلت ارسال متن و یا طرح نمایشی ۲۷ دیماه ۹۷
– اعلام نتیجه بازخوانی متون ۳۰ دیماه ۹۷
– بازبینی آثار ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه ۹۷
– اعلام نتایج بازبینی آثار ۱ اسفندماه ۹۷
– زمان برگزاری جشنواره ۷ الی ۹ اسفندماه ۹۷

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.