فراخوان نخستین جشنواره ملی هنری صراط

0

به گزارش «فارسی مچ»، نخستین جشنواره ملی هنری صراط در رشته های انیمیشن، نقاشیخط، موشن گرافیک و طراحی پوستر در استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان نخستین جشنواره ملی هنری صراط در رشته های انیمیشن، نقاشیخط، موشن گرافیک و طراحی پوستر در استان مرکزی اعلام شد.

اسامی والقاب امام مهدی(عج)، دعا کلید ظهور، آرمان شهر مهدوی، وظیفه منتظران واقعی، مهدویت ولایت فقیه، ویژگی های جامعه مهدوی، مهدویت و انقلاب اسلامی، نقش جوانان در حکومت مهدوی، مهدویت و جریان های انحرافی، مهدویت و دفاع مقدس، نشانه های اجتماعی ظهور، مهدی منتقم ثارالله(ع)، نقش زنان در حکومت مهدوی، مهدویت و عدالت اجتماعی، ویژگی ها وابعاد جامعه آخرالزمان(عج)، استراتژی انتظار فرج در اندیشه امام خمینی(ره)  و رهبرمعظم انقلاب، اتحاد و همگرایی در پرتو مهدویت موضوعات این جشنواره عنوان شده است.

جوایز این جشنواره به ترتیب نفر اول ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم یک میلیون به همراه تندیس و لوح تقدیر در نظر گرفته شده است.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا ۳۰ دی  به دبیرخانه جشنواره در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) در استان مرکزی ارسال کنند؛ اختتامیه و اهدا جوایز ۳۰ بهمن اعلام شده است.

لازم به ذکر است، جشنواره ملی صراط در بخش شعر، ادبیات، فضای مجازی و هنر و رسانه دراستان های اردبیل، کرمانشاه، چهارمحال بختیاری و مرکزی برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.