فراخوان دومین کنگره سلمان فارسی

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از انتشار فراخوان دومین کنگره سلمان فارسی از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، «محمد جوروند»، در گفت و گو با خبرنگاران در اهواز، از انتشار فراخوان دومین کنگره سلمان فارسی از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان خبر داد و گفت: این کنگره با محورهای مقاله‌نویسی، شعر و داستان کوتاه برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، افزود: علاقه مندان در بخش مقاله‌ نویسی می‌ توانند با موضوعات رامهرمز، زادگاه سلمان فارسی، سلمان فارسی در قرآن و کلام معصومین، سلمان فارسی در نگاه مورخین و علمای شیعه و سنی، نقش سلمان در فتوحات و اعتلای جامعه اسلامی، ولایتمداری سلمان فارسی، سلمان فارسی قبل از اسلام و بررسی تفسیر و تحلیل حدیث نبوی «سلمان منا اهل‌البیت» در یک چارچوب علمی شامل چکیده، کلیدواژه، مقدمه، بدنه و متن اصلی، نتیجه‌گیری و منابع تنظیم در این کنگره شرکت کنند.

وی با اشاره به بخش شعر این کنگره اظهار کرد: در این بخش هر شاعر می‌ تواند سه اثر را با موضوع سلمان فارسی در دو بخش شعر کلاسیک و شعر سپید را به دبیرخانه کنگره ارسال کند.

جوروند خاطر نشان کرد: در بخش داستان کوتاه نیز داستان‌ های ارسالی باید حداکثر تا ١٣٠٠ کلمه با موضوع سلمان فارسی و رامهرمز به دبیرخانه این کنگره ارسال شود.

وی آخرین مهلت ارسال آثار در همه بخش‌ ها را تا ١۵ اسفندماه عنوان کرد و ادامه داد: این کنگره ٢٢ اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

علاقه‌ مندان به شرکت در کنگره سلمان فارسی می‌ توانند آثار خود را تا ١۵ اسفند ماه به دبیرخانه این کنگره به نشانی خوزستان، رامهرمز، میدان ارشاد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز ارسال یا با شماره تلفن‌های ٠۶١۴٣۵٢٣٠٩١، ٠۶١۴٣۵٢۴٠٨۵ و ٠۶١۴٣۵٢۴٠٨۴ تماس حاصل فرمایند.

گفتنی است، تمام آثار ارسالی باید در قالب یک حلقه سی دیبا فونت B NAZANIN ١۴ و به صورت پرینت به دبیرخانه کنگره ارسال شود.

از نفرات اول تا سوم در هر بخش با اهدای لوح تقدیر، تندیس کنگره، هدایای نقدی و جوایز نفیس تقدیر خواهد شد.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.