فراخوان حضور سمن‌های جوانان در جشنواره ملی”ایده ها و فرصت‌ها”

0

به گزارش «فارسی مچ»، سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان از فراخوان بکارگیری ظرفیت سازمان های مردم نهاد جوانان در چهارمین جشنواره ملی «ایده ها و فرصت ها» با محوریت کارآفرینی اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حسن عزیزی درباره این جشنواره اظهار کرد: هدف غایی این جشنواره تولید محتوا در بستر فضای سایبری و تجهیزات و ادوات مرتبط با آن است.

وی افزود: در این جشنواره آثار مرتبط با طراحی نرم افزار تلفن همراه، اپلیکیشن های رایانه ای، انواع بازی های رایانه ای، اسباب بازی و انیمیشن مورد بررسی و داوری ملی قرار می گیرد.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی بیان کرد: جوانان و سازمان های مردم نهاد می توانند نسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود از طریق تارنمای www.festivalidea.ir حداکثر تا ۲۰ دی ماه سال جاری اقدام کنند.

عزیزی با بیان اینکه این جشنواره به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و زیر نظر دبیرخانه شورای ارتقای آگاهی های عمومی، اطلاع رسانی و افکار سنجی قوه قضاییه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: ارزیابی طرح ها از ۱۰ تا ۱۳ بهمن ماه هم زمان با ایام الله دهه مبارک فجر در تهران انجام می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.