فراخوان جشنواره فیلم کوتاه و عکس وزارت علوم

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  به نقل پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، هشتمین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) با هدف شناسایی، حمایت، تقدیر و پرورش استعدادهای درخشان حوزه فیلم و عکس برگزار می‌شود.
همچنین ایجاد فضای پرشور و نشاط در بین دانشجویان سراسر کشور با رقابت در یک عرصه فرهنگی و هنری، در هفته اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه شیراز و با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار می شود.
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، هشتمین دوره جشنواره فیلم و عکس دانشجویی در دو موضوع آزاد و ویژه، چهار بخش فیلم کوتاه، فیلم های صد ثانیه ای، فیلمنامه و عکس را شامل می شود.
به سبب اهمیت پرداختن به موضوع پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و سایر آسیب های اجتماعی با استفاده از زبان هنر، این موضوع در قالب بخش ویژه در جشنواره هشتم در نظر گرفته شده است.
تمامی دانشجویان دانشگاه های کشور و همچنین دانش آموختگانی که بیش از یک سال از اتمام از تحصیلشان نگذشته باشد می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید)، هفته اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید