فراخوان جشنواره فرهنگی، هنری و قرآنی رسول نور در قزوین

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره فرهنگی، هنری و قرانی رسول نور به مناسبت چهملین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط مجتمع فرهنگی و هنری پیامبر اعظم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، این جشنواره در ٣ محور (شعر، هنرهای تجسمی و حفظ قرآن کریم) برگزار می شود.

در بخش شعر در این جشنواره کلیه شاعرین استان قزوین در همه گروه های سنی می توانند با ارائه اشعاری با موضوع مفاهیم قرانی در این جشنواره شرکت کنند، شعر کلاسیک و آزاد قابلیت شرکت در این جشنواره را دارند.

در بخش هنرهای تجسمی نیز هنرمندان استان قزوین و شهرستان ها می توانند آثار خود را در بخش طراحی، نقاشی و خوشنویسی به دبیرخانه ارائه کنند.

همچنین این جشنواره در بخش حفظ قرآن کریم نیز برگزار می شود که قرآنیون در دو گروه سنی زیر ١۶ سال و بالای ١۶ سال و در دو بخش حفظ ٢ جزء قرآن کریم و حفظ ۵ جزء با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مهلت شرکت در این جشنواره تا اول بهمن‌ماه خواهد بود و اختتامیه نیز در سالن آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی ـ هنری پیامبر اعظم(ص) برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود.

علاقمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر فراخوان جشنواره را مطالعه و یا با دبیرخانه شهرستان محل اقامت خود تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.