فراخوان جشنواره سراسری فرهنگی-هنری وقف، چشمه همیشه جاری

0

به گزارش «فارسی مچ»، بخش هنرهای تجسمی ششمین دوره جشنواره سراسری فرهنگی-هنری وقف، چشمه همیشه جاری، در رشته های خوشنویسی، کاریکاتور، تصویر سازی و نقاشی در استان کردستان برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به یاری پروردگار و به منظور اشاعه و فرهنگ سازی هر چه بهتر سنت حسنه وقف، همچنین خلق آثار ماندگار هنری ، سازمان اوقاف و امور خیریه ششمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری وقف را برگزار می کند. در این راستا اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، بخش هنرهای تجسمی را در چهار  رشته (خوشنویسی ، نقاشی ، کاریکاتور و تصویر سازی) برگزار میکند.

تبلیغ در حوزه دین و ارزشهای اسلامی که یک رکن اساسی در فرآیند هویت‌سازی جامعه اسلامی است، باید در قالب‌ها و صورتهای گوناگون ارائه گردد تا زیبایی‌های ارزشهای اسلامی بر همگان نمایان شود. دراین میان هنر با توجه به زبان ارتباطی خاص خود، چنانچه به درستی مورد توجه قرارگیرد، می‌تواند بهترین وسیله برای ترویج و اشاعه ارزشهای والای دینی و انسانی باشد.

در همین راستا اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان در نظر دارد بمنظور توسعه و ترویج فرهنگ وقف و شناسایی و معرفی استعدادهای هنری و تولید آثار فاخر، ششمین جشنواره سراسری فرهنگی ـ هنری «وقف چشمه همیشه جاری» را برگزار نماید. بدین ‌وسیله از تمامی هنرمندان و فعالان عرصه خوشنویسی ، نقاشی، کاریکاتور و تصویر سازی دعوت می‌نماید آثار خود را با درون مایه سنت حسنه وقف به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. به آثار برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.