فراخوان جایزه مردمی « زینب خاتون، افتخار اصفهان »

0

به گزارش «فارسی مچ»، حجت الاسلام مهدی طاهری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت : در زمینه تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین نشر معارف اسلامی هماهنگی هایی با دبیرخانه فیلم های مردمی جشنواره عمار صورت گرفته که در این زمینه در بخش فراخوان های مردمی نهمین جشنواره عمار جایزه « زینب خاتون، افتخار اصفهان » برای بهترین اثری که شخصیت امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر علیهم السلام اصفهان را معرفی نماید در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت الاسلام طاهری افزود : جایزه « زینب خاتون، افتخار اصفهان » به بهترین اثر با موضوعاتی چون شخصیت و منزلت حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام)، شرح حال مراجع تقلید و علمای مدفون در آستان مقدس حضرت زینب (علیها السلام)، تفریح و عبادت خانواده ها در جوار حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام)، کتاب خواهر خورشید ( تالیف سیدمصلح الدین مهدوی)، محبوبیت حضرت زینب صغری بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) در کشورهای اسلامی، اعزام مدافعان حرم از زینبیه اصفهان به زینبیه دمشق و تشییع پیکر پاک ۱۷ شهید مدافع حرم در آستان مقدس حضرت زینب (علیها السلام) اعطاء می شود.
وی ادامه داد : دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید « فراخوان‌های مردمی » از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است تا با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند نیز هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.