فراخوان جایزه طراحی A` Design

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان طراحی A` Design برای تاکید بر طراحی های برتر در سطح جهانی که در بردارنده ی ایده هایی خلاقانه هستند شکل گرفته است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، تمامی آثار شرکت کننده در مسابقه به دقت بررسی و توسط هیئت داورانی متشکل از اعضای آکادمی، اعضای ثابت انتشارات و افراد حرفه ای در زمینه ی طراحی انتخاب می شوند.

این مسابقه برای برگزیدگان وعده ی شهرت، محبوبیت و کسب جایگاهی بین المللی را می دهد. جوایز در تعدادی انبوه اعطا می شوند که شامل موارد ذیل هستند؛ گواهی طراحی سطح بالای بین المللی با قاب فلزی، دعوت نامه ی شب جشن در ایتالیا، نمایش آنلاین و آفلاین مراسم، نمایش پوسترهای سایز A۲ ، چاپ بهترین پروژه ها در کتاب سال، مدال سه بعدی ویژه ی مسابقه در جعبه ی مشکی لوکس، ترجمه به ۲۰ زبان دنیا، مصاحبه ی ویژه با تک تک برگزیدگان، انتشار کار،گواهی حضور با لوگوی طراح برتر A’ Design ، دسترسی آسان فرد برگزیده به بازار کار و نیز خدمات PR که تمامی این مسائل توسط رسانه ها پوشش داده میشوند .

هدف اصلی این رقابت، ایجاد آگاهی و درک جهانی برای شیوه ها و اصول طراحی خوب با برجسته کردن بهترین طرح ها در همه کشورها و در همه زمینه های صنعتی است. هدف نهایی A A Design Awards این است که طراحان، شرکت ها و مارک های مختلف را در سراسر جهان برای ایجاد محصولات و پروژه های برتر که به نفع جامعه است، بکوشد.

ثبت نام دو مرحله دارد:

اول اینکه اثر خود را به صورت رایگان ارسال میکنید و امتیاز آن در میان سایر آثار مجدد برای شما ارسال میشود.

در این مرحله بر اساس امتیازی دریافت میکنید و بر اساس شاخه ای که طراحی داشته اید و نیز نوع کار هزینه ادامه کار معین می شود و پرداخت انجام می گیرد .

مهلت ثبت نام: ۲۸ فوریه ۲۰۱۹ (۹ اسفند ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوانمراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.