فراخوان جامعه المصطفی برای بازخوانی آثار علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی

0

به گزارش «فارسی مچ»، مجتمع آموزش عالی علوم انسانی جامعه المصطفی العالمیه فراخوان همایش بین‌المللی بازخوانی آثار علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، فراخوان بازخوانی آثار علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی از سوی مجتمع آموزش عالی علوم انسانی جامعه المصطفی العالمیه و با مشارکت دانشگاه معارف اسلامی، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، بسیج اساتید به چهار زبان فارسی، عربی، انگلیسی و فرانسوی منتشر شد.

«انقلاب اسلامی ایران و تحول کیفی و کمی در عرصه‌های علمی، آثار انقلاب اسلامی ایران در بسط و تحول علوم انسانی، تأثیر انقلاب اسلامی ایران در ایجاد و توسعه انتشارات علمی و مذهبی در داخل و خارج کشور، نقش انقلاب اسلامی در گسترش مطالعات اسلام‌شناسی و شیعه‌شناسی در جهان، اهتمام انقلاب اسلامی به معنویت‌گرایی و اصول اخلاقی مشترک انسانی، گفتمان انقلاب اسلامی ایران، تمدن غربی و تمدن‌سازی نوین اسلامی، نقش انقلاب اسلامی در احیاء و گسترش آموزه‌های قرآنی، نقش جامعه المصطفی العالمیه در گسترش و تعمیق اهداف علمی فرهنگی انقلاب اسلامی، تأثیر انقلاب اسلامی بر شعر و ادبیات فارسی، نقش انقلاب اسلامی در گسترش مکتب اهل بیت (ع) و فرهنگ انقلابی و تقویت فرهنگ ظلم‌ستیزی، استقلال‌خواهی و استعمارستیزی» از جمله محورهای این همایش است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این فراخوان بین‌المللی می‌توانند تا جمعه ۱۰ اسفند ۹۷ آثار خود را به دبیرخانه این همایش به نشانی قم، بلوار امین، سه راه سالاریه، مجتمع امین، مجتمع آموزش عالی علوم انسانی، معاونت پژوهش مراجعه یا به صندوق پستی arh@miu.ac.ir ارسال کنند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط نگارش به نشانی ensani.miu.ac.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.