جشنواره خلاقیت های هنری زنان در محلات ورودی غربی پایتخت

0
به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ثبت نام “جشنواره خلاقیت های هنری زنان” در سرای محلات و مجموعه شهربانوی منطقه ۲۱ آغاز شد.
  به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان اینکه “جشنواره خلاقیت های هنری زنان” تلاش دارد ضمن شناسایی زنان هنرمند و جلب مشارکت آنان در بروز خلاقیت های فرهنگی و هنری، زمینه های شادی و نشاط آنان را نیز فراهم کند؛ گفت: بخش های مختلف این جشنواره شامل کارگاه های آموزشی، تخصصی و نمایشگاه بازآفرینی خلاقانه از منظر هنر، نمایشگاه دستاوردهای هنری زنان معلول، جشنواره و نمایشگاه مد و پوشش اسلامی-ایرانی زنان است.
وی هدف از برگزاری چنین جشنواره ای در سطح محلات منطقه ۲۱ را توجه و حمایت از هنرمندان زن معلول عنوان کرد و افزود: تقویت فعالیت های هنری زنان و غنی سازی اوقات فراغت آنان و همچنین شناسایی و معرفی زنان هنرمند محلات و تجلیل و بزرگداشت آنان از دیگر اهداف کلان “جشنواره خلاقیت های هنری زنان” است.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ زمان اجرای این جشنواره را دی ماه سال جاری بیان کرد و یاداور شد: زنان و دختران می توانند آثار خود شامل هنر کار با کاشی شکسته، طراحی و دوخت تخصصی چادر، چهل تکه دوزی، عروسک سازی با پارچه، آماده سازی جعبه های کادویی، نقاشی روی پارچه و لباس، چاپ روی پارچه و لباس، تریکو بافی و اجرای هنرهای تجسمی با استفاده از دور ریزهای ساختمانی را تا تاریخ ۲۳ بهمن ماه با مراجعه به سرای محلات و یا مجموعه شهربانوی منطقه۲۱ تحویل دهند.
لازم به ذکر است؛ پس از جمع آوری آثار در پایان بهمن ماه و داوری نهایی؛ آثار برگزیده جهت شرکت در این جشنواره کار خود را در تاریخ ۵ اسفند ماه مصادف با ولادت بانوی مهر و وفا حضرت فاطمه(س) و روز زن آغاز می کند حضور خواهند داشت.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید