جشنواره خلاقیت های هنری زنان در محلات ورودی غربی پایتخت

0
به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ثبت نام “جشنواره خلاقیت های هنری زنان” در سرای محلات و مجموعه شهربانوی منطقه ۲۱ آغاز شد.
  به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان اینکه “جشنواره خلاقیت های هنری زنان” تلاش دارد ضمن شناسایی زنان هنرمند و جلب مشارکت آنان در بروز خلاقیت های فرهنگی و هنری، زمینه های شادی و نشاط آنان را نیز فراهم کند؛ گفت: بخش های مختلف این جشنواره شامل کارگاه های آموزشی، تخصصی و نمایشگاه بازآفرینی خلاقانه از منظر هنر، نمایشگاه دستاوردهای هنری زنان معلول، جشنواره و نمایشگاه مد و پوشش اسلامی-ایرانی زنان است.
وی هدف از برگزاری چنین جشنواره ای در سطح محلات منطقه ۲۱ را توجه و حمایت از هنرمندان زن معلول عنوان کرد و افزود: تقویت فعالیت های هنری زنان و غنی سازی اوقات فراغت آنان و همچنین شناسایی و معرفی زنان هنرمند محلات و تجلیل و بزرگداشت آنان از دیگر اهداف کلان “جشنواره خلاقیت های هنری زنان” است.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ زمان اجرای این جشنواره را دی ماه سال جاری بیان کرد و یاداور شد: زنان و دختران می توانند آثار خود شامل هنر کار با کاشی شکسته، طراحی و دوخت تخصصی چادر، چهل تکه دوزی، عروسک سازی با پارچه، آماده سازی جعبه های کادویی، نقاشی روی پارچه و لباس، چاپ روی پارچه و لباس، تریکو بافی و اجرای هنرهای تجسمی با استفاده از دور ریزهای ساختمانی را تا تاریخ ۲۳ بهمن ماه با مراجعه به سرای محلات و یا مجموعه شهربانوی منطقه۲۱ تحویل دهند.
لازم به ذکر است؛ پس از جمع آوری آثار در پایان بهمن ماه و داوری نهایی؛ آثار برگزیده جهت شرکت در این جشنواره کار خود را در تاریخ ۵ اسفند ماه مصادف با ولادت بانوی مهر و وفا حضرت فاطمه(س) و روز زن آغاز می کند حضور خواهند داشت.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.