جشنواره«رسم سرخ» با موضوع ایثار و شهادت

0

به گزارش «فارسی مچ»، داور جشنواره«رسم سرخ» گفت: جشنواره رسم سرخ در قالب اینفوگرافی و نیوزگرافی با موضوع ایثار و شهادت شروع بکار کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد حسنی در گفتگو با خبرنگار حوزه حماسه  مقاومت گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا در خصوص برگزاری جشنواره اینفوگرافی «رسم سرخ» گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در جهت پراکندن عطر  ایثار و شهادت در جامعه و ترویج فرهنگ شهادت، نسبت به برگزاری جشنواره اینفوگرافی با عنوان رسم سرخ اقدام کرده است. علاقه‌مندان به شرکت در بخش اینفوگرافی و موشن‌گرافی می‌توانند با خلق آثار خود در زمینه ایثار و شهادت و ارزشها و دستاورد‌های  انقلاب اسلامی  طی چهل سال، در این جشنواره شرکت کنند.

داور جشنواره رسم سرخ و دبیر نوید شاهد بیان کرد: هدف جشنواره رسم سرخ دستاورد‌های چهل سال انقلاب اسلامی است، موضوعاتی که در این جشنواره مد نظر است اعم از «فرهنگ ایثار و شهادت»، «ایثار اجتماعی»، « دیپلماسی ایثار»، « خودباوری و همگرایی ملی»، « عزت و اقتدار»، « جنگ نرم» و « صلح» است،  شرکت کنندگان می‌تواند با توجه به موضوع مورد علاقه و توجه،  آثار خود را خلق کنند. به نفرات اول تا سوم در این جشنواره جوایز نقدی تعلق می‌گیرد،

حسنی اظهار کرد: در آستانه قرار گرفتن در چهل سالگی انقلاب اسلامی این جشنواره برگزار می‌شود علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند  به صفحه ثبت نام برای شرکت در جشنواره« رسم سرخ » مراجعه کنند و آثار خود را ارسال کنند. قالب آثار باید در قالب اینفوگرافی ایستا یا اینفوگرافی متحرک(موشن اینفوگرافی) ساخته شوند. شرکت کنندگان تا ۱۲ بهمن برای ارسال آثار خود فرصت دارند.

اعضاء کمیته داوران این جشنواره مریم سلیمی،  رحیم نریمانی، محمود مختاریان، سلمان رئیس عبداللهی،  شاکر واثقی، شعیب حسینی مقدم،  احمد علی اکبری و محمد حسنی  هستند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.