تمدید فراخوان کشوری داستان کوتاه «سربازان وطن»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان کشوری داستان کوتاه «سربازان وطن» تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیرخانه فرهنگی هنری شهید خانی مهلت ارسال اثر به فراخوان داستان کوتاه «سربازان وطن» را تمدید کرد.

به گزارش دبیرخانه فرهنگی هنری سرلشگر شهید ابراهیم خانی، دکتر اسماعیل آجرلو مسئول این دبیرخانه ضمن اعلام این خبر افزود: دبیرخانه فرهنگی هنری شهید خانی که فراخوان داستان کوتاه «سربازان وطن» را با همکاری حوزه هنری استان البرز در مهر ماه سال جاری اعلام کرده بود، زمان ارسال اثر این فراخوان را تا پایان دی ماه سال جاری تمدید کرد.

آجرلو بیان داشت: هدف اصلی از این فراخوان آن است که با همکاری و مشارکت نویسندگان سراسر کشور حضور و نقش بی بدیل نیروهای تکاور ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و به ویژه فداکاری‌ها و رشادت‌های سرلشگر تکاور شهید ابراهیم خانی با زبان داستان و به شکل هنرمندانه بیان شوند تا نسل جوان و عموم مردم جامعه با این میراث گرانبهای فرهنگی و اجتماعی خود هرچه بیشتر و بهتر آشنا شوند.

گفتنی است این فراخوان در دو بخش اصلی و جنبی فراخوان شده و نویسندگان سراسر کشور تا پایان دی ماه ۱۳۹۷ مهلت دارند که آثار خود را از طریق سایت دبیرخانه فرهنگی هنری شهید خانی همچنین نشانی پست الکترونیک آن ارسال نمایند.

علاقمندان می‌توانند متن و پوستر فراخوان و همچنین جوایز و مقررات و نحوه ارسال آثار را در سایت دبیرخانه به نشانی www.khani-fest.com ملاحظه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.