تمدید فراخوان مسابقه طراحی المان‌های سبز شهری

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان مسابقه طراحی المان‌های سبز شهری تا ۱۵بهمن‌ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت:مهلت شرکت در مسابقه طراحی المان‌های سبز شهری برای استقبال از نوروز۹۸ با تاکید بر استفاده از گیاهان و با هدف دست‌یابی به ایده‌های خلاقانه تا ۱۵بهمن‌ماه امسال‌ تمدید شد.

فروغ مرتضایی‌نژاد افزود: نحوه ارسال آثار به صورت حضوری و ارائه مدارک به دبیرخانه به نشانی خیابان ۲۲بهمن، مجتمع اداری امیرکبیر، سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان است.
وی با بیان اینکه هنرمندان می توانند آثار خود را در قالب ماکت از جمله حجم، المان، چیدمان، هنر محیطی و هنر تعاملی را با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و مواد گوناگون ارسال کنند گفت: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.isfahan.ir/parkha مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۳۲۶۷۴۰۰۰ -۰۳۱تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید