برگزاری مسابقه قرآنی «مدهامتان» در اردبیل

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تبیین ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی سیزدهمین دوره مسابقه قرآنی «مدهامتان» بهمن ماه در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نادر سقاء بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی مسابقه قرآنی «مدهامتان» در اردبیل اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی استان در اجرای برنامه‌های قرآنی مشارکت کمرنگی دارند و به ویژه مسابقات قرآنی مدهامتان نیز آن طور که باید مورد توجه واقع نشده است.

وی بیان کرد: دستیابی به نشر معارف قرآن کریم و آموزش قرائت قرآن مهم‌ترین هدف ما است و برگزاری این برنامه‌ها با مشارکت ائمه‌های جمعه استان مبنای کار قرار گرفته و ثبت بیش از ۹۰۰ محفل طرح تلاوت نور در استان اردبیل تحقق یافته است و درصدد هستیم تا در دو هزار مسجد استان طرح تلاوت نور را همراه با اقامه نماز جماعت برگزار کنیم تا بتوانیم برپایی تلاوت قرآن کریم در تمامی مساجد استان را عملا تحقق بخشیم.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: ترویج فعالیت‌ها و برنامه‌ّای قرآنی نباید بسنده به زمان و مکان خاصی باشد بلکه باید از هر فرصتی برای برگزاری مراسمات و محفل‌های انس با قرآن کریم استفاده کرده و طرح تلاوت نور رادر بیش از ۷۵ محفل تفسیر روزانه در مساجد استان برپا کنیم.

سقاء از فعالیت ۳۲ خانه نور در مناطق محروم استان خبر داد و اظهار کرد: اجرای برنامه‌های قرآنی و نشر و تبیین مفاهیم قرآنی در مناطق محروم استان جزو برنامه‌های اساسی ما است و برای تحقق اهداف مورد نظر استفاده از ظرفیت‌های موجود و نیز تعامل‌افزایی و همکاری‌های لازم مبنای کار قرار گرفته است.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تبیین ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی و طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته سیزدهمین دوره مسابقه قرآنی «مدهامتان» بهمن ماه در اردبیل برگزار می‌شود که امید می‌رود همکاری مسئولان استانی در این زمینه مبنای کار قرار گیرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.