اولین دوره جشنواره تئاتر ترکی برگزار می‌شود

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان از برگزاری اولین دوره جشنواره تئاتر ترکی در سال آینده خبر داد و گفت: تبریز میزبان نخستین دوره این تئاتر خواهد بود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حسین نجفی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: اولین دوره جشنواره تئاتر ترکی به میزبانی تبریز برگزار می‌شود.

وی افزود: طی جلسه‌ای که با حضور رؤسای انجمن هنرهای نمایشی استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل و زنجان با شهرام کرمی، مدیرکل هنرهای نمایشی ایران و اتابک نادری، رئیس امور استان‌های اداره‌کل هنرهای نمایشی برگزار شد، خبر از برگزاری جشنواره تئاتر به زبان ترکى مطرح شد.

نجفی تصریح کرد: اولین دوره این جشنواره سال آینده با حضور گروه‌های نمایشی استان‌های مختلف ایران، به میزبانی شهر تبریز برگزار می‌شود.

مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان یادآور شد: زمان دقیق برگزاری جشنواره تئاتر ترکی به زودی اعلام و فراخوان آن نیز منتشر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه تئاتر استان زنجان نسبت به گذشته از رشد بسیار خوبی برخوردار بوده و این انجمن، هنرمندان و علاقه‌مندان بسیاری را جهت فعالیت و حمایت از این هنر در خود دارد که نشان از جایگاه خوب هنر تئاتر در استان است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.