انتشار فراخوان نخستین دوره جشنواره داستانی «آب»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نخستین دوره جشنواره ملی داستانی «آب» توسط شرکت آب منطقه‌ای استان اصفهان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سلمان باهنر، دبیر هنری جشنواره داستانی «آب» گفت: امسال نخستین دوره جشنواره داستانی «آب» در سطح کشور با همکاری انجمن‌های ادبی، نویسندگان و شرکت آب منطقه‌ای اصفهان برگزار می‌شود.

نویسندهٔ مجموعه داستان «سی و سه پل چهار و نیم اکتاو» با تأکید بر این که هدف این جشنواره ایجاد مفهومی برای بازنمایی تصویر وضعیت منابع آب ایران در قالبی ادبی است، ادامه داد: این جشنواره در دو بخش داستان و نزدیک داستان، روایت و زندگی نگاره، برگزار می‌شود.

باهنر اضافه کرد: در آثار ارسالی، آب باید نقشی محوری داشته باشد، به این معنا که داستان با مؤلفه‌های وضعیت منابع آب و نقش آب در زندگی و اقلیم مردمان گره خورده باشد.

وی در خصوص شرایط ارسال آثار به این جشنواره توضیح داد این جشنواره محدودیتی برای داستان‌هایی که پیش از این کسب رتبه کرده یا در مجلات چاپ شده باشند ندارد و تنها محدودیتِ این جشنواره ممنوعیت ارسال آثاری است که در کتابی چاپ شده باشند و یا به هر نحوی مشمولِ حقوق ناشر باشند.

باهنر افزود: هر شرکت‌کننده می‌تواند بدون محدودیت هر تعداد داستان و روایت که دربرگیرندهٔ مضامین و اهداف محتوائی جشنواره باشد ارسال کند.

دبیر هنری نخستین جشنواره ملی داستان آب درباره نحوهٔ ارسال آثار گفت: شرکت کنندگان در این جشنواره می‌توانند تا آخرین ساعت آخرین روزِ سال ۱۳۹۷ آثار خود را در سایت جشنواره در بخش نخستین جشنواره داستانی آب به آدرس www.esrw.ir بارگذاری کنند.

باهنر با اشاره به این که همه مراحل جشنواره به صورت برخط انجام می‌شود، تصریح کرد: در پایان جوایز به نفرات برتر هر بخش و به تفکیک جایزه در سه بخش حرفه‌ای، آماتور و کودک و نوجوان اهداء خواهد شد.

وی در پایان گفت: آئین اختتامیه این جشنواره با همکاری انجمن‌های ادبی، نویسندگان و شرکت آب منطقه‌ای اصفهان در هفته نخست اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.