انتشار فراخوان مسابقه بین المللی نامه نگاری ۲۰۱۹ درخوزستان

0
به گزارش «فارسی مچ»، مدیرکل پست خوزستان از فراخوان برگزاری مسابقه نامه نگاری سال ۲۰۱۹ با عنوان ” نامه ای به قهرمان خود بنویسید” خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  مهران حموله روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اتحادیه پستی جهانی (UPU) هر ساله مسابقه نامه نگاری ویژه نوجوانان را در سطح دنیا با هدف ترویج فرهنگ مکاتبه و آشنایی نوجوانان با اهمیت و نقش خدمات پستی برگزار می کند که موضوع این مسابقه برای هرسال متفاوت و از سوی اتحادیه انتخاب و اعلام می شود.
وی گفت: اداره کل پست استان خوزستان نیز هرساله در راستای برنامه های شرکت ملی پست ضمن اطلاع رسانی این مسابقه جهانی، نوجوانان توانای خوزستان را به شرکت در این مسابقه دعوت می کند.
مدیرکل پست خوزستان با اشاره به اینکه شرکت در این مسابقه در کنار آشنایی نوجوانان با فرهنگ مکاتبه و نقش پست و خدمات پستی در سطح جهانی شاخص فرهنگی خوزستان را ارتقا خواهد داد، بیان کرد:در این راستا استعداد نوجوانان خوزستان نیز در سطح ملی و بین المللی معرفی و شناسانده خواهد شد.
حموله مهلت شرکت در این مسابقه را ۱۲اسفند امسال اعلام کرد و گفت: نوجوانان با حداکثر ۱۵ سال سن می توانند در این مسابقه شرکت کنند و هیات داوران شرکت ملی پست از میان نامه های رسیده به دبیرخانه، نامه برتر ملی را انتخاب و سپس به اتحادیه پستی جهانی برای شرکت در سطح جهانی ارسال می کنند.
وی دست نویس بودن نامه های ارسالی در حداقل ۲ و حداکثر چهار صفحه A4 به صورت یک رو و رعایت موارد مربوط به نامه ‌نگاری نظیر درج آدرس گیرنده و فرستنده، تاریخ و امضای پایانی را از مقررات این مسابقه بیان کرد.
وی با اشاره به جوایز مدال‌ طلا،‌ نقره و برنز به ترتیب به نفرات اول تا سوم بین المللی از اعطای گواهینامه و جوایز ارزنده به دیگر نامه های برگزیده خبر داد.
حموله صندوق پستی ۸۸۱۱-۱۵۸۷۵، روابط عمومی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران را به عنوان آدرس گیرنده برای ارسال نامه های شرکت کنندگان در مسابقه نامه نگاری معرفی کرد و خواستار همکاری و حمایت سازمان های مرتبط با امور کودکان و نوجوانان و فرهنگی در زمینه شرکت نوجوانان خوزستان در این مسابقه شد.
پارسال آثار چهار دانش آموز خوزستانی در بین ۱۰۰ اثر برتر در مسابقه نامه نگاری راه یافتند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.