انتشار فراخوان جشنواره بین‌المللی داستان کوتاه تابش

0
به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان چهارمین جشنواره بین‌المللی داستان کوتاه تابش با موضوع “ارتباطات و فناوری اطلاعات” منتشر شد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر پژوهش‌سرای دانش ‌آموزی دکتر برنای جهرم، پنجشنبه با بیان این مطلب در گفت‌ و گو با ایرنا اظهار داشت: این جشنواره ویژه تمام دبیران و همچنین دانش‌ آموزان داخل و خارج کشور است که امسال به صورت بین‌المللی برگزار خواهد شد.
علی اطهری افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره، می‌توانند یک داستان خود را تا سه هزار کلمه با قلم بی‌نازنین ۱۴، تایپ و تا بیست و پنجم اسفندماه ۹۷ به نشانی اینترنتی pborna.jahrom@gmail.com یا نشانی پستی: استان فارس، شهرستان جهرم، پژوهش‌سرای برنا، کدپستی ۵۳۷۷۹-۷۴۱۷۶ ارسال کنند.
وی اضافه کرد: مهلت این جشنواره تمدید نخواهد شد و آثاری که پس از تاریخ تعیین شده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شود، بررسی نمی شود.
اطهری، همچنین از متقاضیان شرکت در این جشنواره درخواست کرد برای کسب اطلاعات بیشتر به پوستر فراخوان جشنواره و سایت پژوهش‌سرای دانش‌آموزی ابن سینا و دکتر برنا مراجعه کنند یا با شماره‌ تلفن ۰۷۱-۵۴۲۲۱۱۵۲ تماس بگیرند.
وی ادامه داد: چهارمین جشنواره داستان کوتاه بین‌المللی تابش در خرداد ماه ۹۸ و پس از برگزاری امتحانات مدارس در شهرستان جهرم برگزار می‌شود،
به گفته وی، به نفرات نخست تا پنجم بخش فرهنگیان، لوح تقدیر و جایزه نقدی، مقام‌های نخست تا دهم ابتدایی، لوح تقدیر و هدیه نقدی، به پنج دانش‌آموز از استان فارس هدایای ویژه جشنواره اهدا می‌شود و از مدیران پژوهش‌سراها و مدارس فعال این عرصه، تقدیر ویژه خواهد شد.
او بیان کرد: در صورت تامین منابع مالی، همانند سه دوره گذشته تعداد جوایز افزایش خواهد یافت.
مدیر پژوهش‌سرای دانش ‌آموزی دکتر برنای جهرم افزود: کتاب منتخب داستان‌های سه دوره گذشته این جشنواره، هم اینک مراحل چاپ را سپری می کند و آثار برگزیده چهارمین دوره این رویداد هنری نیز در مجموعه بعدی منتشر خواهد شد.
اطهری ادامه داد: سه دوره قبل جشنواره داستان کوتاه تابش با موضوع های: خیران فرهنگی، محیط زیست و فضای مجازی(فرصت‌ها و تهدیدها)، برگزار شد.
مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی دکتر برنای جهرم بیان داشت: این جشنواره با هدف کشف استعدادهای نویسندگی در بین فرهنگیان و دانش‌آموزان، خلق آثار ارزشمند، بسط و توسعه فنون و تکنیک‌های داستان‌نویسی برگزار می شود.
اطهری گفت: همچنین تشویق دانش‌آموزان و فرهنگیان به نوشتن، تکریم و تقدیر از خیران فرهنگی جهرم به ویژه حاج محسن تابش، داریوش کشتکار، حمید برنا و محمد جواد آذری از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.
این جشنواره به همت پژوهش سرای دانش‌آموزی دکتر برنا و ابن سینا با همکاری مجمع خیرین ناتف، انجمن داستان شهرزاد جهرم، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اداره آموزش و پرورش شهرستان جهرم برگزار می شود.
شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد .
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.