آخرین مهلت فراخوان جشنواره شعر طنز «نوشخند»

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره شعر طنز «نوشخند» تا پایان بهمن فرصت دارند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، یونس قیطانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: انجمن شعر و ادب ایلام با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام این جشنواره را برگزار می‌کند و در بخش ویژه جشنواره موضوعاتی چون: حقوق شهروندی، آموزش شهروندی، مهارت‌های زندگی، فرهنگ ترافیک، مبلمان شهری و آسیب‌های اجتماعی در اولویت قرار دارند.

او با بیان این‌که  آثار ارسالی از تمام زبان‌ها و گویش‌های رایج در استان ایلام داوری خواهد شد گفت: خوشبختانه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. همچنین هر شرکت‌کننده می‌تواند حداقل ٢ اثر (قالب بلند) و حداکثر ۵ اثر (قالب کوتاه) ارسال کند.

قیطانی افزود: شرکت ایلامیان مقیم در دیگر ‌استان‌ها بدون مانع است و  به برگزیدگان اول تا سوم هر بخش جوایز نفیس نقدی و لوح تقدیر جشنواره اهدا خواهد شد و از تعدادی از آثار دیگر نیز تقدیر خواهد شد.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از علاقه‌مندان خواست آثار خود را به صورت تایپ‌شده در قالب فایل word یا pdf و ادرس و شماره تلفن خود را نیز فقط به ایمیل جشنواره به آدرس Nooshkhand@gmail.com ارسال کنند.

او تصریح کرد: مراسم اختتامیه جشنواره اسفندماه ٩٧ در سالن آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایلام واقع در خیابان پیروزی  برگزار خواهد شد و دبیرخانه جشنواره در چاپ آثار برگزیده مختار است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.