نتایج داوری فراخوان یادمان شهدای گمنام باغ نوید نوشهر

0

به گزارش «فارسی مچ»، طی برگزاری جلسه داوری مسابقه طراحی المان یادمان شهدای گمنام شهرستان نوشهر واقع در باغ نوید نوشهر،که با حضور اساتید معماری سرکار خانم دکتر زهرا قمی(پژوهشگر دکتری تخصصی معماری) و آقایان دکتر رضا میرج فیروزی(پژوهشگر دکتری تخصصی معماری) و مهندس محمدرضا درستی(کارشناسی ارشد معماری)، نتیجه بررسی آثار رسیده به شرح ذیل مقرر گردید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،در مرحله نخست از مجموع ۴۹ اثر رسیده به دبیرخانه مسابقه، ۱۸اثر انتخاب و پس از بررسی مجدد ۹ اثر انتخاب گردید و باتوجه به پارامترها و مؤلفه های معرفی شده توسط دبیرخانه ، هیئت داوران به این نتیجه رسید که ۵ اثر به مرحله نهایی راه پیدا کردند که به زودی طرح برگزیده از میان ۵ اثر نهایی اعلام خواهد شد.
لازم به ذکر می باشد که با تقدیر و تشکر از کلیه شرکت کنندگان و ارسال کنندگان آثار شماره ۱ و ۳۳ و ۴۰ و ۴۱ و ۴۷ شایسته تقدیر و دریافت لوح سپاس می باشند.
در ضمن این جلسه با حضور ریاست محترم شورای اسلامی شهر و شهردار شهر نوشهر و همچنین جناب آقای ناصر اسحاقی بعنوان رئیس حفظ و نشر آثار دفاع مقدس شهرستان و جناب آقای مهندس نوشین بعنوان نماینده فنی دفتر امام جمعه شهرستان در سالن همایش شهرداری نوشهر برگزار گردید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.