فراخوان مسابقۀ بین المللی ایده های طراحی

0

به گزارش «فارسی مچ»، سازمان Western New York Land Conservancy از طراحان، معماران، معماران منظر، طراحان شهری و هنرمندان دعوت می کند تا با ایده های نظری خود در این مسابقه شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، موضوع مسابقه ارتقای مسیر راه آهن ۱،۵ مایلی DL&W است که با عبور از سه همسایگی تاریخی و متمایز، شهر Buffalo را به منطقۀ ساحلی آن وصل می کند.

جامعه، ساکنین، طراحان، و مدافعان سال ها از پتانسیل های این سایت حمایت کرده اند و این مسابقه قدم بعدی در باززنده سازی مسیر DL&W است.

مسیر سبز و طبیعی جدید باید محلی الهام بخش برای گردهمایی جامعه باشد و از تاریخ همسایگی هایی که احاطه اش کرده اند جان گرفته باشد. این مسیر باید فراتر از صرفا یک مسیر باشد و باید در طول سال فضایی زنده، امن و پذیرا برای برقراری ارتباط میان افرادی با تمام سنین، توانمندی ها و پس زمینه ها با یکدیگر، با طبیعت و با منطقۀ ساحلی باشد. این مسیر سبز و طبیعی باید نقطۀ کانونیِ جامعه ای باززنده سازی شده و اکوسیستمی بازسازی شده باشد.

جوایز نقدی به رتبۀ اول ($۷,۵۰۰) دوم ($۳,۰۰۰) و سوم ($۱,۰۰۰) اهدا خواهد شد. همچنین یک جایزۀ انتخاب مردمی به مبلغ $۳,۰۰۰ که با رأی ساکنین تعیین می شود نیز اهدا خواهد شد.

مهلت ارسال آثار: ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ (۲۶ بهمن ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+