فراخوان مسابقه عکاسی LensCulture

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه عکاسی LensCulture باهدف یافتن برترین آثار در زمینه روایتگری مستند و یا تخیلی فراخوان خود را اعلام کرده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این رقابت با هدف شناسایی عکاسان از زمینه های مختلف و سطوح تجربه متفاوت برگزار میشود. آثار برندگان در نمایشگاه Aperture Gallery در شهر نیویورک در سال ۲۰۱۹ نمایش داده خواهند شد. در مجموع ۱۵۰۰۰ دلار جایزه نیز به صورت نقدی پرداخت خواهند شد.

دو گروه در این مسابقه در نظر گرفته شده است:

گروه اول:

مستند: تفسیر های مبتنی بر مستنداتی از رویدادهای واقعی، مردم، مکان ها و مسائل مختلف سنتی یا معاصر، این داستان های بصری و لحظات روایت، بینش هایی را در دنیایی که در آن زندگی می کنیم ارائه می دهد. مسائل جهانی یا رویدادهای فرهنگی کوچک. امور کنونی یا امور خانوادگی. کار شما ممکن است یک داستان شخصی باشد که به موضوعات جهانی، تحقیق جامع و یا چیز دیگری اشاره دارد که هدف آن اطلاع رسانی، الهام بخشیدن و حرکت است.

گروه دوم:

روایتگری خلاق: آثار این گروه بر اساس واقعیت، داستان، و یا ترکیبی از هر دو میتواند باشد. شاید شما یک رویکرد مستند را به شیوه ای مفهومی در می آورید. شاید شما عکاسی را با رسانه های دیگر مخلوط کنید یا تصاویر را بسازید تا دیدگاه منحصر به فرد خود را بدست آورید.

هنرمندان بالای ۱۸ سال امکان شرکت در این رویداد را خواهند داشت.

هزینه ثبت نام:

یک عکس: رایگان
پنج تصویر (تک فریم): ۵ دلار
مجموعه عکس ده تایی: ۶۰ دلار
دانشجویان و افرادی که به تازگی فارغ التحصیل شده باشند ۳۰ درصد تخفیف خواهند داشت.

مهلت ثبت نام: ۱۹ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۸ آذر ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+