فراخوان مسابقه طراحی Urban Zoo Coworking

0

به گزارش «فارسی مچ»، شرکت کنندگان در مسابقه باید ایده هایی برای طراحی داخلی زنجیره ای جدید از فضاهای coworking ارائه کنند که مکان اولیۀ آنها در قلب پایتخت Latvia یعنی شهر Riga قرار دارد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از سایت فراخوان، یکی از بزرگترین جاذبه های راه اندازی کسب و کار مخصوص خودتان فرار از محیط کاری شلوغ و جنگل مانند بیرون است و به شما این آزادی را می دهد که در هرجا و هر زمانی که بخواهید کار کنید. تکامل تدریجی بازار کار بیش از هر زمان دیگری این امکان را برای افراد فراهم کرده تا از راه دور کار کنند وبا لپ تاپشان در کافی شاپ های سراسر دنیا در جستجوی محیط کاری انعطاف پذیرتر باشند.

افرادی که دورکاری می کنند به سرعت در پی یافتن فضاهای کاری کارآمدتر یعنی فضاهای coworking برآمدند. فضاهای Coworking یک محیط حرفه ای اما آرام را فراهم می کنند؛ فضاهایی که برای همکاری با سایر افراد که افکار مشابهی دارند مناسب هستند و در عین حال کاملا مستقل و انعطاف پذیر هستند.
فضاهای طراحی شده برای Urban Zoo Coworking باید « خانه ای برای جانوران خلاق» به نظر برسند و شرکت کنندگان باید هویت داخلی این برند را بسازند هویتی که در مکان های بعدی هم بتوان آنها را به کار گرفت.

شرکت کنندگان می توانندیکی از دو layout مختلف را برای کار کردن انتخاب کنند اما مهم است که طرح ها قابلیت سازگاری و کاربرد در محل های مختلف را داشته باشند و برای هر دو نمونه layout مناسب باشند.

جوایز:

جایزه اول – ۳۰۰۰ دلار آمریکا
جایزه دوم – ۱۵۰۰ دلار آمریکا
جایزه سوم – ۵۰۰ دلار
+ ۶ نفر قابل تقدیر

ثبت نام زودرس: ۶ نوامبر ۲۰۱۸- ۷ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۵ آبان الی ۱۶ آذر ۹۷)
ثبت نام به موقع: ۸ دسامبر ۲۰۱۸- ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۷ آذر الی ۲۳ دی ۹۷)
ثبت نام متاخرین: ۱۲ ژانویه ۲۰۱۹- ۸ فوریه ۲۰۱۹ (۲۲ دی الی ۱۹ بهمن ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.