فراخوان مسابقه بین المللی Wikitopia،فاز ۲

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه بین المللی Wikitopia به دنبال “اپ”های جدیدی است که تبدیل به بلوک های ساختمانی بنیادین Wikitopia شوند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  در این رویداد از اصطلاح “اپ” برای اشاره به هر نوع ایده ای استفاده می شود که بر فضای شهری یا فعالیت های مردم آن شهر از طریق فعالیت های خودجوش شهروندان (فیزیکی، دیجیتال و یا ترکیبی از آنها) تاثیر بگذارد.

این دومین فاز مسابقه است و برگزار کننده خواستار ایده هایی است که یا بر اساس ورودی های فاز یک مسابقه ساخته شده و یا با ترکیب کردن آنها بوجود آمده اند (هر کدام از ۱۰۷ ورودی به نمایش گذاشته شده در وب سایت فراخوان). در مهندسی نرم افزار، بهبود تدریجی اپلیکیشن های موجود (به عنوان مثال، ورژن ۱ ← ورژن ۱،۱)، یا توسعه اپلیکیشن های جدید با ترکیب بخش های مختلف نرم افزار موجود امری عادی است. از طریق فرمت فاز ۲ مسابقه برگزار کننده به دنبال آزمودن امکان اعمال روش های این چنینی مهندسی نرم افزار بر شهرنشینی به سبک DIY است. در هنگام ارسال، دقیقا مشخص کنید که بر اساس کدام ورودی/ ورودی های فاز یک ایده خود را مطرح کرده اید.

همچنین در مسابقه فاز ۲، مکان پروژه دقیق تر تعریف شده است؛ این بار، مسابقه خواستار ایده هایی با تمرکز بر Ginza Sony Park و یا مناطق مجاور آن است (برای دریافت نقشه های Ginza Sony Park لطفا درخواست خود را در سایت فراخوان ثبت کنید). بسیاری از ورودی های فاز ۲ مسابقه برای استقرار در این مکان در سال ۲۰۱۹ و یا بعد از آن در نظر گرفته خواهند شد.

همانند فاز یک مسابقه، برگزار کننده منتظر ایده هایی از گروه هایی با دیدگاه ها و پیش زمینه های انضباطی متفاوت است. تمام افراد واجد شرایط ورود به مسابقه هستند، حتی کسانی که در فاز یک مسابقه شرکت نکرده اند.

جایزه نقدی: $ ۴،۶۰۰،۰۰

مهلت ارسال آثار: ۲۸ دسامبر ۲۰۱۸ (۷ دی ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.