فراخوان مسابقات قرآن مدهامتان

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول دبیرخانه هیات نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از اعلام فراخوان سیزدهمین دوره مسابقات قرآن «مدهامّتان» خبر داد و گفت: مرحله استانی این مسابقات از ۳۰ آذر تا ۱۵ اسفند امسال در سنندج برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، کامل گلباغی روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ثبت نام این جشنواره از ۱۵ تا ۳۰ آذر انجام می شود، اظهار داشت: این مسابقات در ۲ گروه سنی هفت تا ۱۶ و ۱۶ تا ۳۰ سال و در ۲ بخش خواهران و برادران برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: رشته‌های حفظ کل و قرائت «تحقیق» برای گروه سنی ۱۶ تا ۳۰ و رشته‌های قرائت «ترتیل»، حفظ جزء ۳۰، اذان، قرائت تقلیدی، نقاشی آیات و قرائت نماز برای گروه سنی هفت تا ۱۶ سال در نظر گرفته شده است.
مسئول دبیرخانه هیات نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان افزود: زمان برگزاری مرحله استانی این مسابقات ۳۰ آذر تا ۱۵ اسفند است که در پایان برگزیدگان مرحله استانی به مرحله کشوری این مسابقات راه پیدا می کنند.
وی یادآور شد: کشف و شناسایی استعدادهای برتر قرآنی فعال در کانون‌های مساجد در قالب ایجاد رقابت سالم، شناسایی و ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به فعالیت‌های قرآنی و ترغیب و تشویق مدیران کانون‌ها به کشف استعدادهای محلی و منطقه‌ای فعال قرآنی از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است.
گلباغی از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات را استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و قرآنی جهت تقویت بخش فعالیت‌های قرآنی در کانون‌های مساجد و آشنایی بیش از پیش مسئولان و مردم با استعدادها و ظرفیت‌های قرآنی موجود در کانون‌های مساجد، استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و قرآنی در راستای تقویت بخشی فعالیت‌های قرآنی در کانون‌های مساجد اعلام کرد.
مسئول دبیرخانه هیات نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان گفت: علاقه مندان به شرکت در این دوره از مسابقات می توانند با مراجعه به سایت www.modhammatan.com نسبت به ثبت نام و همچنین کسب اطلاعات بیشتر از نحوه مسابقات اقدام کنند.
ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در راستای نشر، ترویج معارف قرآنی، استفاده از ابرازهای فرهنگی و هنری برای جذب و ترغیب حضور و شرکت بیشتر و بهتر نوجوانان و جوانان در فعالیت‌های قرآنی مساجد، سیزدهمین دوره مسابقات قرآن با عنوان «مدهامتان» را برگزار می‌کند.
مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات قرآن با عنوان «مدهامتان» به میزبانی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی برگزار می‌شود.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.