فراخوان طراحی پل پیاده‌روی پارک ملی Guaja

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه پل پیاده‌روی پارک ملی Gauja در جستجوی طرح‌هایی برای یک پل پیاده‌روی است که نقش ورودی نمادین پارک را برای بزرگداشت ۴۵امین سالگرد آن برعهده داشته باشد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، پارک ملی Guaja در Vidzeme به وسعت بیش از ۹۱۷ کیلومتر مربع، بزرگترین پارک ملی لتونی است. لتونی کشوری است که با تراکم پایین جمعیت و نواحی گسترده ی جنگل‌های طبیعی خود شناخته می‌شود. این پارک نام خود را از دره رودخانه Gauja می‌گیرد و یکی از نخستین پارک‌های ملی لتونی است که در سال ۱۹۷۳ تاسیس شده است، اما سابقه گردشگری آن به قرن نوزده برمی‌گردد.

با وجود تعداد زیادی پارک ملی در اروپای شرقی، پارک ملی Gauja به دلیل چشم‌اندازهای متنوع، دامنه‌های شاخص، چشمه‌ها، دره‌ها، غارها و نیز صخره‌های ماسه سنگی و دولومیتی واقع در مجاورت آن که یکی از بزرگترین جاذبه‌های توریستی محسوب می‌شوند از بقیه برتر است. این پارک علاوه بر غنای حیات وحش و گونه‌های گیاهی دربردارنده بیش از ۵۰۰ ساختمان تاریخی و فرهنگی از جمله قلعه‌ها، خانه‌های اربابی، کلیساها، آسیاهای آبی و آسیاهای بادی است.

مسابقه پل پیاده‌روی پارک ملی Gauja در جستجوی طرح‌هایی برای یک پل پیاده‌روی است که نقش ورودی نمادین پارک را برای بزرگداشت ۴۵امین سالگرد آن برعهده داشته باشد. از آنجا که پل ممکن است برفراز یک جاده معلق باشد، لازم است به اندازه کافی برای عبور کامیون و اتوبوس از زیر آن بلند باشد. پل باید قادر باشد وزن حجم بالایی از عبور و مرور افراد پیاده را تحمل کند و لازم است دارای علائم خوش‌آمد و خدانگهدار و همچنین تابلوی اطلاعات پارک باشد.
شرکت کنندگان موظفند به ساخت پذیر بودن طرح‌های خود توجه کنند و اطمینان حاصل کنند با محتوای پارک ملی تطبیق و در عین نمایشگر بودن، پذیرای بازدیدکنندگان باشد.

سه پیشنهاد برنده و شش دیپلم افتخار برگزیده خواهد شد. Bee Breeders در مجموع ۶۰۰۰ دلار جایزه نقدی در مسابقه اهدا خواهد کرد.

ثبت نام اولیه: اول نوامبر الی ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۰ آبان الی ۲۳ آذر ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.