فراخوان سومین جشنواره ادبی شکوه امامت

0

به گزارش «فارسی مچ»، سومین جشنواره ادبی شکوه امامت ویژه ولادت امام حسن عسکری(ع) برگزار می شود و آخرین مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آذرماه ۱۳۹۷ می باشد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر جشنواره ادبی شکوه امامت از انتشار فراخوان سومین دوره این جشنواره در آران و بیدگل خبر داد.

حسن نبوی زاده  در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به انتشار فراخوان سومین دوره جشنواره ادبی شکوه امامت در آران و بیدگل اظهار داشت: این جشنواره در دی ماه سالجاری و با هدف تعالی اندیشه های هنری و مذهبی و ترویج فرهنگ امامت و ولایت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره با محوریت شهر و متن ادبی برگزار می شود، افزود:  موضوع این جشنواره در ارتباط با زندگی امام حسن عسگری(ع) است و شرکت کنندگان می توانند در هر رده سنی حداکثر سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دبیر جشنواره ادبی شکوه امامت صریح کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره ادبی شکوه امامت ، ۲۰ آذرماه امسال است و نتایج آثار راه یافته به این جشنواره نیز ۳۰ آذرماه اعلام می شود.

نبوی زاده خاطر نشان کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی آران و بیدگل، بلوار آیت الله عاملی،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا به دفتر انجمن ادبی هلال در حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی (ع) تحویل دهند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.