فراخوان رقابت آسمان خراش SKYHIVE

0

به گزارش «فارسی مچ»، رقابت آسمان خراش SKYHIVE سال ۲۰۱۹ دومین مسابقه معماری سالانه است که در جستجوی آخرین و بهترین طراحی ها برای بناهای بلند نمادین است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  شرکت کنندگان در رقابت SKYHIVE وظیفه ایجاد طرح مفهومی را برای یک برج بسیار مدرن و هنری را به عهده می گیرند که فراتر از معمول باشد.

شرکت کنندگان به گنجاندن تکنولوژی ها و متریال های نو در طراحی خود و همچنین زیبایی شناسی منحصربفرد و سازمان دهی فضایی تشویق می شوند. همچنین به طرح هایی که نوآوریهایی را در سیستم های پایدار پیاده سازی می کنند و همچنین طرح هایی که به دنبال حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهگی با استقرار روش های جدید معماری هستند، نگاه به طور ویژه برخورد خواهد شد.

از آنجایی که مکان مشخصی برای این مسابقه تعریف نشده است، شرکت-گنندگان می¬توانند هر مکان فرضی با ابعاد ۱۳۰ متر در ۸۰ متر را که در هر دو طرف آن امکان دسترسی خیابانی وجود داشته باشد، انتخاب کنند. این طرح¬ها می¬توانند به انتخاب طراح در هر شهری در هر کجای دنیا قرار داشته باشند به این شرط که پروژه با دورنمای شهری و محیط اطراف خود انطباق داشته باشد.

رقابت سالانه SKYHIVE پلتفرمی برای آزمودن رابطه بین آسمان خراش ها و دنیای طبیعی، اجتماع و شهر به شکل کلی است. توجه به تاثیر آسمان خراش بر محیط اطراف و همچنین اینکه افزایش ساکنین چه تاثیری بر زیرساخت کنونی، سطح آلودگی، تقسیم بندی اقتصادی و پراکندگی شهری خواهد داشت، بسیار مهم است.

شرکت کنندگان در SKYHIW سال ۲۰۱۹ اجازه دارند که قوانین مسبقه را بر هر شکل که میخواهند و به خلاقانه ترین شکل ممکن تفسیر کنند. رقابت SKYHIVE فرصتی برای علاقه مندان به معماری برای ارائه تعریفی دوباره از یک آسمان خراش مدرن است.

جوایز:

در مجموع ۶۰۰ دلار آمریکا

نفر اول – ۳۰۰۰ دلار آمریکا
نفر دوم – ۱۵۰۰ دلار آمریکا
نفر سوم – ۵۰۰ دلار

جایزه دانشجویان – ۵۰۰ دلار آمریکا
جایزه سبز – ۵۰۰ دلار آمریکا

و…

ثبت نام ابتدایی: ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ – ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۴ آبان الی ۲۸ دی ۹۷)
ثبت نام به موقع: ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹- ۵ مارس ۲۰۱۹ (۲۹ دی الی ۱۴ اسفند ۹۷)
ثبت نام متاخرین: ۶ مارس ۲۰۱۹- ۷ مه ۲۰۱۹ (۱۵ اسفند ۹۷ الی ۱۷ اردیبهشت ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.