فراخوان خاطره نویسی «لبخند شیرین»

0
به گزارش «فارسی مچ»، نخستین فراخوان خاطره نویسی با عنوان «لبخند شیرین» به صورت مجازی در سایت نوید شاهد شهرستان های استان تهران برگزار می گردد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش نوید شاهد شهرستان های استان تهران؛ امیر مرادی معاون فرهنگی و آموزشی شهرستان های تهران در گفتگو با خبرنگار نوید شاهد گفت: به پاس گرامیداشت سالروز فرمان تاریخی امام راحل مبنی بر تأسیس بنیاد شهید و همچنین گرامیداشت روز مقدس شهید طی فراخوان عمومی از کلیه خلاقان هنری و ادبی دعوت به شرکت در «مسابقه خاطره نویسی» با عنوان «لبخند شیرین»به عمل می آورد.
ایشان افزودند: این برنامه در دو بخش برنامه ریزی شده است؛
بخش اول: از میان خاطرات ارسالی؛ صد و یک خاطره برتر با نظر هیئت داوران مجرب انتخاب و تبدیل آن به کتاب صد و یک لبخند که انشاالله در روز بیست و دوم اسفند ۹۷ در همایش روز شهید چاپ و رونمایی خواهد شد و جوایز ارزشمندی نیز به برترینها تقدیم می گردد.
بخش دوم: خاطرات برتر در قالب یک نمایشنامه هنری و با رویکرد طنز لبخند شهید در همایش روز شهید توسط گروه هنری نیایش به اجرا درخواهد آمد.
در پایان خاطر نشان کرد: ذکر خاطره ای شیرین و مختصر در سی سطر از شهدای شهرستان های استان تهران (الویت با خاطراتی که در مناطق جنگی و در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاده باشد.) جنبه طنز نیز رعایت شود.
توضیحات؛
ذکر مشخصات کامل شهید و در صورت دارا بودن اسامی مستعار و یا لقبهای مصطلح بویژه در زمان اعزام به جبهه و با در بین همرزمان و دفاع مقدس حتما قید گردد.
مهلت ارسال خاطرات تا بیست و دوم بهمن ۹۷ می باشد و در صورت ضرورت تمدید خواهد شد.
اعلام مشخصات کامل راوی و نویسنده خاطره و شماره تماس در صورت ارسال به بنیاد شهید های تابعه شهرستان های استان تهران.
نحوه ارسال:
از طریق بارگزاری فایل  word در سایت نوید شاهد شهرستان های استان تهران به نشانی www.shahrestanha.navideshahed.com  یا معاونت فرهنگی ادارات بنیاد شهید شهرستان های استان تهران.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.