فراخوان ارسال مقاله به همایش ملی باستان شناسی ایران

0

به گزارش «فارسی مچ»، چهارمین همایش ملی باستان شناسی ایران در دانشگاه بیرجند برای شرکت و ارسال مقالات فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، دبیر علمی همایش و عضو هیات علمی گروه باستان شناسی دانشگاه بیرجند گفت: چهارمین همایش ملی باستان شناسی ایران با هدف ارائه جدیدترین یافته های علمی باستان شناسی و میان دانشی با حضور صاحب نظران، اندیشمندان، دانشجویان و علاقمندان باستان شناسی و علوم مرتبط، در دانشگاه بیرجند برگزار می شود.

آقای قربانی با بیان اینکه علاقمندان به شرکت در این همایش از ۲۰ آذر ۹۷ تا ۲۰ تیر ۹۸ مهلت دارند مقالات خود را ارسال کنند، افزود: موضوعات محوری این همایش شامل «پیش از تاریخ»، «تاریخی»، «اسلامی» و «میان رشته ای» است و   استادان ، دانش آموختگان، مراکز تحقیقاتی، دانشجویان، دانش آموختگان و پزوهشگران باستان شناسی می توانند بامراجعه به آدرس  conf.birjand.ac.ir/4ncai در این همایش شرکت و اصل مقالات خود را ارسال کنند.
وی گفت: این همایش با همکاری دانشگاهها، مراکز علمی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و دیگر مؤسسات پژوهشی و آموزشی مرتبط، هر دو سال به صورت منظم و پیاپی برگزار می شود که تا کنون شهرهای بیرجند، تهران و مشهد میزبان آن بوده اند.

دبیر علمی همایش، ارائه سه کارگاه آموزشی مختلف علمی برای دانشجویان و علاقمندان و برپایی نمایشگاهی از آثار فاخر فرهنگی-هنری دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه بیرجند و دیگر هنرمندان عرصه های مختلف هنری در استان را از جمله برنامه های جانبی این همایش عنوان کرد و گفت: مدت داوری مقالات ۲۰ روز و تعداد داورها  ۲۷ نفر از دانشگاهها و موسسات علمی مختلف کشور است.

حمید رضا قربانی افزود:بر اساس تفاهم نامه های منعقد شده با نشریات معتبر علمی کشور، برخی مقالات برگزیده این همایش پس از طی فرایند داوری، در آن نشریات چاپ و منتشر می شود.

چهارمین همایش ملی باستان شناسی ایران ۱۵ و ۱۶ آبان ۹۸، در دانشگاه بیرجند برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.