فراخوان ارسال مقاله به همایش بین المللی مدرسه ایرانی، معماری ایرانی

0

به گزارش «فارسی مچ»، نخستین همایش بین المللی مدرسه ایرانی، معماری ایرانی ، اسفند امسال به میزبانی دانشگاه یزد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد ،  دبیر علمی همایش  مدرسه ایرانی، معماری ایرانی  گفت: این همایش از ۱۴ تا ۱۶ اسفندماه امسال  در چهار بخش علمی، طراحی، طرح های اجرا شده و عکاسی برگزار می شود.
دکتر نریمان فرح زا افزود ، هویت بخشی به فضاهای آموزشی، ورزشی و تربیتی و احیاء معماری اسلامی ایرانیبا رعایت الگوهای بومی، الگوهای توسعه پایدار در آمایش سرزمین و اقتضائات محیط های آموزشی، تربیتی و جمعیتی، مکان یابی مدارس و مراکز، تکنولوژی ساخت و صنعتی سازی، مدرسه سبز و ملاحظات ارگونومیک و فضاهای آموزشی از جمله موضوعات و محورهای این همایش  اعلام کرد .
وی اظهار داشت :متقاضیان برای شرکت در این همایش می توانند چکیده مقالات خود را تا ۱۰ آذرماه و طرح ها را تا ۱۵ بهمن ماه به دبیرخانه همایش واقع در اداره کل نوسازی مدارس استان یزد ارسال کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.