جشنواره بین‌‌المللی هنرهای تجسمی استان خوزستان

0
به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره بین‌‌المللی هنرهای تجسمی با موضوع انسان و محیط زیست در مجتمع سینمایی فرهنگی دزفول آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، منطقه خوزستان، دبیر هنری جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی انسان و محیط زیست در این آیین گفت: پس از انتشار فراخوان این جشنواره آثار مختلفی از ١۶ کشور جهان به جشنواره ارسال و برای کیفیت بخشی بیشتر به این رویداد بزرگ فرهنگی بیش از ۵٠ جلسه رسمی برگزار شد.
عبدالرضا رابطی با تقدیر از تلاش داوران گفت: داوری این جشنواره در واقع یک کلاس ١٠٠ درصد آموزشی، صادقانه و شفاف بود و همه انتخاب‌ها با دقت انجام شد.
وی افزود: ٣٣٠ اثر از ١۶ کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که در بخش مجسمه ٢٢ اثر، در بخش طراحی ٧ اثر و در بخش نقاشی ۵٨ اثر در ردیف آثار منتخب قرار گرفتند.
رابطی در ادامه گفت: علاوه بر هنرمندان ایران، هنرمندانی از کشورهای پرتغال، مراکش، ترکیه، امارات عربی متحده، سنگاپور، کوزوو، بنگلادش، آمریکا، هلند، آلمان، کره جنوبی، بلغارستان، بلژیک و ارمنستان آثار خود را به این جشنواره ارسال کردند.
دبیر هنری این جشنواره اظهار کرد: نمایشگاه فروش ویژه آثار در بهمن ماه سال جاری در دزفول برپا می‌شود و همه آثار عرضه شده با شناسنامه ویژه خود در این نمایشگاه معرفی خواهند شد.
وی با بیان این که آثار جشنواره در بخش‌های جوانان، ملی و بین‌المللی به فروش خواهند رسید، تصریح کرد: آیین اختتامیه این جشنواره طی روزهای آتی برگزار و از برترین‌های این جشنواره تقدیر خواهد شد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.