انتشار فراخوان فیلمنامه و نمایشنامه نویسی فرهنگسرای بهمن

0

به گزارش «فارسی مچ»، ثبت نام اولیه کارگاه های آموزشی «فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی» از هم اکنون آغاز شده و تا روز ۲۴ آذر ادامه دارد، علاقه مندان می توانند عبارت «n16» را به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۶ ارسال کرده تا برای آزمون و تست اولیه فراخوانده شوند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، آموزش اصول و مبانی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی، بررسی جنبه های متنوع و مهم نویسندگی، اصول و تکنیک های نگارش، مراحل و ساختار نویسندگی، معرفی مهم ترین منابع آموزش نویسندگی و آشنایی با بهترین نویسندگان معاصر ایران، خوانش برگزیده فیلمنامه های برتر در طول برگزاری دوره های آموزشی و بررسی، نقد و بازبینی آثار شرکت کنندگان از سرفصل های مهم این دوره های آموزشی است که در مراکز فرهنگی هنری منطقه ۱۶ برگزار می شود.

بعد از گذراندن دوره های آموزشی، تولید نمایشنامه و فیلمنامه بصورت مستمر و با دقت و با هدف ایجاد فرصت های شغلی مناسب در دستور کار این مرکز قرار دارد.

مرکز هنرهای نمایشی فرهنگسرای بهمن پیش از این و در سال ۹۷، اقدام به انتشار فراخوان هایی با عنوان «تولید نمایش عروسکی و کودک»، «تولید آثار رادیویی» و «بازیگری» کرد که با استقبال مناسب علاقه مندان همراه بود و پس از برگزاری آزمون های اولیه و انتخاب نفرات مستعد، هم اکنون ۶۰ هنرجو پذیرفته شده در رشته های مورد علاقه خود به فعالیت هنری می پردازند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات اداری با شماره تفلن ۵۵۰۵۱۳۸۶ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.